מתנות יוקרתיות לאישה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

רעיונות למתנות יוקרתיות לאישה

בין אם זה יום הולדת, בין אם זה יום נישואין, בין אם זה יום מיוחד ובין אם זה יום רגיל, רכישת מתנה יוקרתית לאישה זה תמיד דבר נחמד והיא תמיד תשמח לקבל מתנה כזו.

אילו מתנות יוקרתיות אנחנו יכולים לקנות לאישה שלנו?

רכב

זו אומנם נשמע כמו מתנה מאוד יוקרתית, אך אנחנו יכולים להיות בטוחים שהאישה שלנו תשמח לקבל מתנה כזו ובוודאי היא תעשה בה שימוש. כל מה שעלינו לעשות זה לברר עם חברה למכירת רכבים, איזה רכב יכול להתאים וכמה זה יעלה לנו.

תכשיט

היתה זו מרלין מונרו שהגדירה כבר לפני שישים-חמישים שנה, שתכשיטים הם ידידיה הטובים של כל אישה. אין ספק שגם האישה שלנו תשמח לקבל טבעת יפה, שרשרת או כל תכשיט אחר, מעוצב ויוקרתי.

נופש יוקרתי

אנחנו לא חייבים בהכרח לקנות מתנה בדמות מוצר או חפץ מסוים. אנחנו יכולים להזמין גם נופש במקום מסוים. הכוונה לנופש בחו"ל, כולל טיסה, בית מלון יוקרתי, אולי אפילו כרטיס להופעה במיקום מצוין ועוד. אך אפשר גם נופש בארץ, יש מספיק מקומות שמציעים נופש ברמה הגבוהה ביותר שיש.

בגד

על פניו זה נשמע אולי כמו מתנה לא יוקרתית, אך כמו שאנחנו יודעים, יש מעילים, שמלות, ובגדים אחרים שיכולים לעלות הרבה מאוד כסף, בוודאי אם מדובר בבגד בעיצוב אישי, מקורי של מעצב או מעצבת ספציפיים. על כן, אנחנו יכולים לספק מתנה יוקרתית שבהחלט האישה שלנו תאהב אותה.

מצעים

מתנה נוספת ונהדרת היא מצעים יוקרתיים לחדר שינה, כשניתן לבחור מבין מגוון רחב של דוגמאות והיצע.

טלוויזיה גדולה

לא רק גברים אוהבים שקונים להם טלוויזיות גדולות, כאלה שאפשר לראות את כל סרט או סדרה כמו בקולנוע, גם נשים אוהבות את זה. בוודאי אם מוסיפים לטלוויזיה גם כורסא נוחה, כזו שאפשר לצפות ממנה במסך ולהירדם…

רכישה מושכלת

יש גברים שנוטים לחשוב, אם הם קונים מתנה יוקרתית אז זה מספיק. אך זה לא מדויק. לא צריך להסתכל רק על תג המחיר, אלא צריך לבחון האם המתנה מדברת אל האישה, האם באמת היא רוצה אותה, האם זה ישמח אותה, אז זה נכון לקנות אותה.

Share this post