קפה איכותי
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

קפה איכותי – איך ובוחרים ואיפה משיגים

אחת ההנאות המשמעותיות בחיינו, אף על פי שמדובר בהנאה לכאורה קטנה, היא לשתות כוס קפה איכותי. יש מי שלא יכול להתחיל את הבוקר בלי קפה, יש מי שזקוק לכמה וכמה כוסות במהלך היום בשביל לעבוד ולתפקד כמו שצריך, יש כמובן שמי נוהג לארח חברים ומשפחה, והוא עושה זאת אך ורק עם קפה איכותי כאילו מוזמן כל פעם מאחד משלל בתי קפה בתל אביב

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות היצע מגוון של סוגי קפה בישראל. חברות גדולות, בינלאומיות, נכנסו לשוק ומציעות את המוצרים שלהן, חברות ישראליות מציעות מוצרי קפה איכותיים, קפה ברמה גבוהה, אשר מופק בין היתר בדרום אמריקה, אפריקה ובמקומות אחרים, אלה לא נופלים ממוצרי הקפה שנמכרים באירופה ובמדינות אחרות בעולם. 

השאלה היא איך בוחרים וכיצד אנחנו יכולים להשיג את הקפה המתאים לנו, איך אנחנו יכולים למצוא את מה שרלוונטי עבורנו. מן הסתם, זה עניין של טעם, בין היתר, כלומר, אנחנו צריכים להחליט מה מתאים לנו ועל פי זה להחליט איזה סוג קפה אנחנו רוצים לקנות. אך יש דברים נוספים שאנחנו יכולים וצריכים לבחון. 

איך נבחר את הקפה הנכון עבורנו

ראשית, עלינו לבחון את סוג הקפה שאנחנו רוצים לצרוך. בין אם זה אספרסו ובין אם זה סוגי קפה אחרים המוגשים במגוון בתי קפה בירושלים למשל

שנית, עלינו לבחון מאיזו חברה אנחנו רוצים לקנות. כאמור, אפשר למצוא מגוון רחב של חברות בינלאומיות וישראליות, כאשר חלקן מוכרות את המוצרים שלהן בכל חנות וחלקן אך ורק בחניות ששייכות להן. 

שלישית, אחרי שהחלטנו איזה קפה ומאיזו חברה, הרי שעלינו לבחון את הטעם וכן את החוזק שלו. למשל, אם אנחנו רוצים לקנות אספרסו, הרי שעלינו להקפיד ולשים לעצמה לעוצמה בשביל לבחור קפה שיתאים לחוזק שאנחנו אוהבים.

Share this post