הפקת אירועים למיתוג
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

דגשים להפקת אירועים למיתוג

לא מעט בעלי עסקים מעוניינים להפיק אירוע כלשהו לצורך מיתוג העסק, תוהים כיצד לעשות מיתוג לאירועים בצורה הטובה ביותר. מיתוג הוא בעצם תהליך של בניית מאפיינים ספציפיים אשר יהיו מזוהים עם האירוע כגון: בחירה בצבע אחד שולט באירוע או בכמה בצבעים שולטים ועוד, שימוש במשפטים ספציפיים אשר יבואו לידי ביטוי במהלך האירוע באופנים שונים, בחירה בדמות או דמויות המשמשים לצורך מיתוג העסק אשר יהיו נוכחים באירוע זה ועוד. על מנת ליצור מיתוג באירוע בצורה הטובה ביותר, יש צורך לחשוב על מוטיבים מסוגים שונים שקשורים למה שהעסק מעוניין לשדר, אשר יבואו לידי ביטוי באירוע כולו.

כיצד עורכים אירוע למיתוג בצורה נכונה?

על מנת להפיק אירוע למיתוג בצורה הטובה ביותר, ראשית כל עליכם לבחור את הקונספט לאירוע ולוודא שאתם מתחברים אליו. לאחר שתבחרו את הקונספט לאירוע שלכם, יש צורך לחשוב על כל האלמנטים שיבואו כמוטיבים חוזרים באירוע וידגישו את הקונספט של האירוע בצורה משמעותית. כמובן שעליכם להיות יצירתיים עד כמה שיותר ולבחור באלמנטים מאוד מקוריים על מנת להמחיש את הקונספט בצורה הטובה ביותר. ככל שתהיו יצירתיים יותר כך המיתוג יהיה משמעותי יותר. בכדי למתג אירוע בצורה הטובה ביותר, אין ספק האלמנטים שצריכים לסייע במיתוג יהיו תוצרים של בית דפוס מקצועי, אשר יודע כיצד להעביר מסרים באמצעות תוצרי דפוס שונים בצורה הטובה ביותר וכמובן, באמצעות אנשי מקצוע אשר יערכו וייצרו את כל מה שדורש הדפסה לאירוע זה.

> קראו גם על מסחור חזותי בלינק http://www.hezikdm.co.il/category/visual-commercialization

הפקת אירוע למיתוג עם הטובים ביותר בתחום

אם החלטתם שאתם מעוניינים להפיק אירוע למיתוג בצורה הטובה והמקצועית ביותר, אין ספק שלא כדאי לכם לעשות זאת באופן עצמאי. בחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום מיתוג אירועים והפקת אירועים למיתוג, זהו דבר שיעשה עבורכם את העבודה.

Share this post