נעלי כלה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מהם נעלי כלה

רוב הכלות מקדישות את מרבית תשומת הלב שלהן לשמלת הכלה, שהן ילבשו ביום האירוע. אך חשוב להבין כי ללא נעלי כלה מתאימות, הן לא יוכלו ליהנות מכל החוויה השלמה של הערב הזה. אומנם נכון כי רוב האורחים יתרשמו מהשמלה המפוארת והיוקרתית, אך על מנת שהכלה עצמה תהנה מיום החתונה שלה, היא חייב לנעול נעליים יפות, אלגנטיות ונוחות. נעליים לא נוחות יגרמו לכל הערב הזה להפוך לסיוט, היות ומדובר על הרבה מאוד שעות של עמידה על הרגליים. כלה שמעוניינת לשמוח, להסתובב וכמובן לרקוד בחתונה של עצמה, חייבת לדאוג לעצמה לנעליים איכותיות. כמובן שיש צורך להתאים את הנעליים לסגנון של השמלה ולאופי של הכלה, אך הנוחות מהווה את אחד המדדים החשובים ביותר.

מה חשוב לדעת לגבי נעלי כלה?

כאמור, הפרמטר הראשון חייב להיות נוחות, היות ונעלים שאינן מתאימות באופן מושלם לכף הרגל של הכלה, יגרמו לה לכאבים ומצוקה בערב המיוחד ביותר בחייה. לכן חשוב לנסות סוגים שונים של נעליים, עד שתמצאי את הזוג המושלם ביותר עבורך. חשוב לא להתפשר, היות וניתן היום למצוא בשוק סגנונות ודגמים שונים, היכולים להתאים לכל כף רגל ולכל טעם אישי. חשוב כמובן להתאים את הנעליים לשמלה, לכן מומלץ קודם כל לרכוש את השמלה ורק לאחר מכן לפנות את הזמן לצורך חיפוש אחר הנעליים המושלמות. כדאי לדעת כי ניתן למצוא נעליים העשויות מעור, מבד או מחומרים סינתטיים, הן יכולות להכיל קישוטים שונים, כגון פפיונים, אבני חן, תחרה ועוד כמו כל סוג של נעלי ערב. כמו כן, כדאי להתאים את גובה העקב המתאים ביותר לכל כלה, על מנת לספק לה את המראה האלגנטי והמרשים ביותר. ישנן כלות שיעדיפו נעליים שטוחות, בעוד אחרות יבחרו בעקבים גבוהים ודקים.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email