קריקטוריסט לאירועים

בשנים האחרונות בתכנון האירוע מחפשים בני המשפחה תיאום גימיק מעניין, כדי ליצור אירוע יוצא דופן שייזכר לפרק זמן ארוך.

קריקטוריסט המגיע לאירועים 

אחת האופציות המסקרנות היא הזמנת אדם מוכשר אשר יודע לצייר קריקטורות לאירועים כאלה מוצלחות שיצטרף לאירוע. הוא מביא אתו בלוק ציור וטושים מקצועיים ומצייר בשלב הראשון את בעל השמחה, נערת הבת מצווה, ילד אשר חוגג יום הולדת, כלה אשר היא מסמר הערב במסיבת רווקות ועוד.

את הציור המקסים, תולים על אחד הקירות ורבים מהמוזמנים מביטים בציור ומתמוגגים מנחת. בקריקטורות מדגיש האמן נקודות אשר מאפיינות את האדם ונותן לכך טוויסט הומוריסטי. התוצאה היא לא פחות ממושלמת ותמיד מעלה חיוך על פניהם של האורחים.

ציור של פני האורחים 

בשלב שני, המוזמנים מגיעים בזה אחר זה, יושבים מול האמן והוא משרבט במהירות את הנראות השובבה שלהם ומגיש להם את התוצאה המוגמרת. ברוב המקרים המוזמנים אוהבים מאד את הציוד וברור להם שהם יתלו אותו בביתם, כך שכל מי שיגיע לחדרם ייהנה גם הוא מהציור הייחודי.

שילובו של הקריקטוריסט הוא רעיון מקסים, כך נחשפים המשתתפים לציור בשיטה יוצאת דופן אשר נראית רק לעיתים רחוקות, אך היא אהובה מאד על הציבור וכולם מנסים לזהות מיהי הדמות שצוירה על פי כמה הקווים המאפיינים של כל אדם.

הקליקו וראו קעקועים זמניים באתר של מג'יק בן

התוספת של הקריקטוריסט לכל אירוע 

הימצאותו של אמן זה באירוע מוסיפה רובד של תרבות ועם זאת גם רובד של צחוק והומור. השילוב המוצלח מעלה באופן משמעותי את הרמה המקצועית של כל אירוע וגורמת להמון נחת הן לבעלי השמחה והן לכל האורחים.

הגימיק יוצר אווירה נפלאה לאורכו של כל האירוע וקיימת שביעות רצון מהעובדה שהגיע איש מיוחד לשמח את המשתתפים.