ספקים לחתונה באתר BEBRIDE
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

ספקים לחתונה באתר BEBRIDE

חתונה מורכבת מעשרות פריטים חשובים שכל אחד מהם תלוי באחר. כאשר רוצים לצרף את כל ההיבטים הללו לכדי מעשה, תצטרכו ספקים רבים כאשר כל אחד מהם מביא את שלו ומשלים את פאזל השירותים שאותם תצטרכו ליום המיוחד שלכם.

ספקים לחתונה באתר BEBRIDE 

באתר ביברייד למשל, תוכלו למצוא את כל הספקים שיש לחתונה שלכם. בין אם אתם רוצים להביא רק צלם או רק מאפרת או אולי בר הפתעות – הכל תוכלו למצוא ב- bebride 

לכן, כששואלים אותי מאיפה אפשר לקבל ולמצוא את רוב הספקים הכי עדכניים לחתונה, אני תמיד עונה ספקים לחתונה באתר BEBRIDE הכל בנמצא! 

בחרו מקום לחתונה שלכם 

עכשיו כשיש לכם תקציב, ספירת אורחים משוערת וכמה תאריכים פוטנציאליים לחתונה הם חובה כדי להתחיל להעריך ולשער כיצד ואיפה להתחיל ארגון החתונה.

כדי לקבל אינדיקציה לכל סוגי השירותים הניתנים לחתונות, קראו ביקורות מקוונות על מקומות חתונה בקרבתכם, או בקרו באתר של https://bebride.co.il באופן אישי ועבדו עם בן או בת הזוג כדי למצוא את מיקום החתונה החלומי שלכם. 

בנו רשימת אורחים לחתונה 

אם עדיין לא עשיתם את רשימת האורחים ליום המיוחד שלכם, הגיע הזמן ליצור את רשימת האורחים האחרונה לחתונה שלכם. זכרו שאם ההורים שלכם תורמים כלכלית ליום הגדול הזה, הם יגידו ויקבעו (ברוב המקרים כמובן) מי יהיו המוזמנים. 

הקפידו גם לזכור את יכולת המקום שלכם, ואל תזמינו יותר אנשים ממה שהחלל יכול להתמודד. למרות שסביר להניח שתקבלו "ביטולים" מצד כמה מאורחים, אינכם רוצה להסתכן בכך.

יצירת רשימה נכונה של האורחים שמגיעים לחתונה שלכם, יכולה לעזור לכם בחיסכון העלויות שגם ככה יקרות מאוד ליום החתונה שלכם.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email