מדבקות ליום הולדת – מדבקות חגיגיות בהתאמה אישית

דפים המכילים בתוכם הרבה מאד מדבקות הן חגיגה לעיניים וליצירתיות. כאשר קיימות כל כך הרבה מדבקות בדפים שכל אחד מהם מאופיין בנושא מסוים, אפשר להכין אין ספור עבודות וליהנות מכל דקה של עשייה.

דפי מדבקות 

אפשר לרכוש דפים גדולים שכל אחד מהם הוא בנושא ספציפי, המכילים כמות גדולה של מדבקות. המדבקות הן כלי עזר מצוין כדי להכין עבודות שונות לילדי הגן, ילדי בית הספר, ברכות, קישוטים, אלבומי תמונות, עבודות לבית הספר ועוד.

ההיצע של דפי המדבקות הוא מגוון וכך אפשר לרכוש דפים המכילים המון מדבקות מעוצבות בנושאים האהובים בעיקר על הילדות כמו נסיכות, בת הים, מבחר מדבקות בנושא ווינטג" משפחה, סופר אמא, חתונה ועוד.

על פי הנושא קיימות על הדף מדבקות בנראות מיוחדת המקושרות לכך, כמו לדוגמה בדף העוסק בחתונה, נראה עוגה בת כמה קומות, חתן וכלה, זר פרחים, מכונית מקושטת והמון מדבקות נוספות אשר קשורות לנושא ייחודי זה.

זמן יצירה הוא זמן איכות 

החשיבה היצירתית מפתחת מאד את דפוסי החשיבה ואת הדמיון ולכן ילדות רבות מסוגלות לשבת במשך שעות, לתכנן ולבצע עבודות יפהפיות של אלבומים, סיכומים לבית הספר, ברכות וכל רעיון יצירתי אחר. 

העיסוק במדבקות מוביל לשעות רבות של רוגע שלווה ונחת. היצירתיות גורמת לכך שהילדה צוללת פנימה לחדוות העשייה, היא נסחפת לאורך זמן ליצירה ומקדישה לכך את כל תשומת הלב שלה. 

כדי ליצור גיוון, רוכשים מדי פעם מדבקות חדשות של פריטים מיוחדים בעלי נפח באתר הובי רום כמו מדבקות קארדסטוק, מדבקות שקופות עם הדפסים עם פויל זהב, צייפבורד עם פויל כסף, חיתוכי קארדסטוק ודמויות או בעלי חיים כמו פרפרים עם נצנצים בצבע זהב, בשמחה עצומה.