ארוחת שף פרטית
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

ארוחת שף בבית – האם ארוחת שף בבית – האם זה בטוח בימי קורונהזה בטוח בימי קורונה

אוכל והיגיינה חייבים לבוא ביחד. החשיבות של ניקיון האוכל ברה הגבוהה ביותר לפני שהוא מגיע לתוך הבטן שלכם חייב להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. חשבתם להזמין שף בזמן הקורונה, מצוין. רק לפני זה, בדקו את כשירותו בנושא ניקיון האוכל.

ארוחת שף בבית – האם זה בטוח בימי קורונה |

ימי הקורונה לא באו לאף אחד מאיתנו בזמן. כלומר, אין באמת זמן שהקורונה היית יכולה להתאים לו אך אם היא כבר כאן, כנראה שיש משהו לעשות בנידון. מזמינים שף פרטי עד הבית? חשוב שתשימו לב ובדקו אחר המזון איתו הוא בא אליכם.

הדבר האחרון שאנחנו רוצים שיקרה לנו בסוף ארוחה הוא קלקול קיבה ממזון שאינו עומד בתקנים הקולינריים וכשזה בה במימי הקורונה – על אחת כמה וכמה שהבדיקה צריכה להיות יסודית.

מהו שירות שף אישי? |

שירות שף אישי עד הבית הוא התשובה שלכם לספק ארוחות טעימות לכם ולבני משפחתכם ובעיקר לאורחים רבים שאתם רוצים להזמין לבית שלכם. 

שירות שף אישי מציע את הנוחות בהכנת ארוחות בבית שלכם, ובדרך כלל זה כולל ארוחות לאירועים, חגיגות משפחתיות, בר מצוות, בריתות, אירוח אורחים בבית שלכם או כל ארוחה שאין לכם חשק או זמן לבשל לעצמכם.

כמה עולה להזמין שף עד הבית? |

מחירי השפים הפרטיים נהיו עם השנים ידידותיים יותר וקלים לכיס של האזרח מהשורה. קניית אוכל והכנתו ובישולו ל 20 או 40 איש, יכול להיות מסובך ואף יקר יותר מאשר הזמנת שף מקצועי שיעשה זאת עבורכם. 

לכן, אם אתם רוצים לעשות אירוע משפחתי כזה או אחר עבור כמות מוזמנים גדולה, הדבר הטוב מבחינתכם הוא הזמנת ארוחת שף פרטי.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email