בוק בת מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

בוק בת מצווה

גיל בת המצווה הוא גיל ייחודי מאוד. יחד עם זאת, הגיל הקסום הזה עובר מהר מאוד ומה שנשאר בסופו של דבר הן מאירוע בת המצווה והן מגיל הייחודי הזה הוא התמונות. על כן, כדאי מאוד בגזרת התמונות מגיל בת המצווה לא להסתפק רק בתמונות מאירוע בת המצווה עצמו, אלא לבחור בבוק בת מצווה שיתבצע על ידי צלם מקצועי. בוקים לבת מצווה כוללים תמונות של נערת בת המצווה עוד טרם אירוע בת המצווה. התמונות יצולמו על ידי צלם מקצועי ומנוסה בטבע או בכל לוקיישן אחר אשר הנערה ובני משפחתה יבחרו. על מנת שהתמונות אכן יהוו את המזכרת היפה ביותר עבור הנערה ובני משפחתה מתקופה כה ייחודית זו, כדאי מאוד שלא להתפשר על הצלם הרלוונטי לצורך צילום בוק בת המצווה.

מהו בוק בת מצווה?

כאשר מדובר על בוק בת מצווה, מדובר כאמור על סדרת צילומים של נערת בת המצווה לבדה ויחד עם חבריה הטובים ובני משפחתה במידה והיא רוצה בכך. ניתן להצטלם בחיק הטבע, במיקום פסטורלי כלשהו כגון: חוף הים או שמורת טבע כלשהי או לבחור להצטלם בסטודיו של הצלם על הרקעים השונים אשר הוא מציע בסטודיו. כמו כן, ניתן לשלב בין צילומי חוץ בטבע לבין צילומים בתוך הסטודיו של הצלם. בוק בת מצווה צריך להכיל בו את התמונות הטובות ביותר של נערת בת המצווה מיום הצילומים אשר היא עברה. כמובן שבמסגרת בוק בת מצווה כדאי מאוד שהנערה תבחר את הבגדים אשר היא מעוניינת ללבוש במהלך הצילומים. רצוי לבחור בכמה וכמה לוקים על מנת שהתמונות לא יהיו בנאליות ושגרתיות, אלא מיוחדות. כמו כן, כדאי לבחור בבגדים מיוחדים לצד בגדי קז'ואל. מעבר לכך, חשוב לוודא שהצלם מביא עימו אקססוריז הרלוונטיים עבור הצילומים, על מנת שהתמונות יהיו מקוריות.

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים צלם לבוק בת מצווה?

על מנת שבוק בת מצווה יהווה את המזכרת המושלמת ביותר מתקופת החיים היפה של נערת בת המצווה, חשוב לבחור בצלם מקצועי כמו מצוות סטודיו נגה, צלם מנוסה, אדיב, סבלני ובעל תודעת שירות גבוהה. על כן, ראשית כל בחרו צלם בעל ניסיון והמלצות רבות מלקוחות. כמו כן, חשוב מאוד לבחור בצלם אשר יתאים אליכם הן מבחינת ההתאמה לסגנון הצילומים שאתם חפצים בו והן מבחינת החדשנות אשר הוא מציע בתחום צילומי בת מצווה.

Share this post