שלט הצעת נישואין
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

שלט הצעת נישואין

החלטת להציע נישואין לחברה שלך? קודם כל- מזל טוב! אין ספק כי מדובר על צעד גדול, שיכול להוביל ללא מעט רגעים מרגשים ומיוחדים. כל זוג מגיע בשלב כזה או אחר לנקודה שבה צריך להחליט האם עושים את הצעד הבא או לא. במידה וכן, יש צורך לחשוב על הצעת נישואין מיוחדת במינה, על מנת להפתיע את בת הזוג ולהעניק לה תחושה מיוחדת יותר. ניתן היום למצוא לא מעט רעיונות שונים כדי להציע נישואין, החל מצניחה חופשית ועד לנסיעה בכדור פורח. ישנם גברים שמוכנים לקחת את בת הזוג שלהם לצלילה זוגית, רק על מנת לגלות להן מתחת למים את השלט שמכיל את הצעת הנישואין. כמובן שניתן להציב את השלט בכל מקום, החל מחדר השינה ועד למסעדה יוקרתית. שלט הצעת נישואין חייב להיות איכותי ועמיד, על מנת להוות מזכרת נפלאה מהרגע המרגש הזה.

שלט הצעת נישואין – כיצד לעשות זאת נכון ובצורה המוצלחת ביותר?

קודם כל, חשוב לבחור בשלט גדול ובולט, על מנת שלא יהיה מצב שבת הזוג תפספס אותו. מומלץ לבחור בשלט בד איכותי כפי שמחזיקה חברת שלטים מובילה, שיצליח להעביר את המסר בצורה הברורה והאיכותית ביותר. כל אחד יכול להדפיס על השלט את הצעת הנישואין שלו, תוך כדי שימוש בהומור פנימי, תמונה משותפת או כל דבר אחר שיכול להתאים. ההמלצה הכללית היא להשתמש בתמונת פנים ברורה ומוארת, בשילוב הטקסט- "התנשאי לי?". אך כמובן שניתן להוסיף שת חיבה, מילות אהבה וכדומה. כמו כן, כדאי לתכנן מראש את הרקע של השלט ולהחליט על אלמנטים שונים לקישוט. קישוטים פופולאריים כוללים כמובן לבבות, שילוב של שתי טבעות וכדומה, אך ניתן להוסיף כל סוג של קישוט, שיתאים לאופי ולסגנון של בני הזוג. 

 

Share this post