מציאת זוגיות
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

5 טיפים למציאת זוגיות

מי לא היה רוצה למצוא את החצי השני שלו? מדובר על אחד הנושאים החשובים והמשמעותיים ביותר בחייהם של רוב הרווקים, היות ורובם מעוניינים למצוא את בן או בת הזוג האידיאלי. אנשים רבים לא מצליחים להבין מדוע למרות כל הדייטים והמפגשים השונים, הם עדיין לא הצליחו למצוא את האחד או האחת שלהם. רוב הרווקים משקיעים באפליקציות השונות המתמחות בתחום, על מנת למצוא את החצי השני. אך חשוב לזכור כי היכרויות דרך האפליקציות עלולות להיות טריקיות, היות וההיכרות מתחילה ממאפיינים שטחיים, כגון גובה, גיל וכדומה. מצד שני, לא כולם מרגישים בנוח עם שידוכים מצד חברים או משפחה, היות ופגישה עיוורת אינה מתאימה לכולם. לכן לא מעט אנשים, מתקשים למצוא את הדרך הנכונה ביותר איך למצוא זוגיות, לפגוש את החצי השני שלהם.

טיפים למציאת זוגיות – כדאי להכיר וליישם בשטח!

קודם כל, חשוב להשתחרר מכל מיני מחשבות מגבילות ורשימות מכולת שרובינו יוצרים לעצמינו. למשל, לא מעט אנשים מחפשים בני זוג בגובה מסוים, במראה ספציפי ובסטטוס כלכלי או בסטטוס חברתי מסוים. חשוב לזכור כי כל תבנית וכל רשימה מסוג זה, מעכבת מבעדנו למצוא את בן או בת הזוג המתאימים לנו. כדאי לדעת כי רוב הקריטריונים ברשימה שלנו, אינם משקפים כלל את היכולת שלנו למצוא אהבת אמת, אלא רק קונספציות חברתיות ודעות קדומות. לכן חשוב להיפטר מכל הרשימות האלו ולהגיע ממקום פתוח ומקבל יותר. כמו כן, חשוב להאמין כי החצי השני שלנו מחפש אחרינו בדיוק כפי שאנו מחפשים אחריו. חשוב לזכור כי בסופו של דבר הוא יגיע אלינו ולא להתייאש, היות והנטייה להיסחף במחשבות שליליות עלולה לגבור על כל אחד. חשוב תמיד לפעול מתוך אהבה ולא מוך פחד וליהנות מתקופת הרווקות כל עוד היא נמשכת.

אולי יעניין אתכם גם: סדנאות לשיפור זוגיות

Share this post