השכרת יאכטות
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

השכרת יאכטות לכל אירוע

נהוג לחשוב שיאכטות מיועדות אך ורק לשייט, בין אם זה לצורך דייג ובין אם זה לצורך מעבר ממדינה למדינה. במקרים מסוימים נהוג לחשוב שיאכטות משמשות את בעליהן בשביל לברוח קצת מהשגרה או בשביל להסתתר מפני אנשים מסוימים. כך הרי עושים אנשים מפורסמים שרוצים לברוח מהתקשורת. 

אך האמת היא, יאכטות יכולות להתאים גם לאירועים שונים ומגוונים. לכן בשנים האחרונות אפשר למצוא לא מעט חברות שמציעות שירות של השכרת יאכטות לקהל הרחב, בין אם מדובר בזוגות צעירים, רווקים ורווקות, משפחות, חברות מסחריות ועוד. כל מי שרוצה יכול לשכור יאכטה לשירותים שונים ולעשות בה כרצונו, בהתאם כמובן לתנאי ההסכם עם החברה ממנה הוא שוכר את היאכטה. 

לפני שנסביר מה בדיוק אפשר לעשות דרך שירות השכרת יאכטות, לאילו אירועים זה יכול להתאים, נדגיש כל מי שרוצה לשכור יאכטה לצורך כזה או אחר, מוטב שיבחן היטב מה היא יכולה לספק לו וכן מוטב שיבחן עד כמה היאכטה באמת מתאימה לצורך כך, גם בהקשר של השירות אשר המקום יכול ומוכן לספק לו. 

לאילו אירועים נשכור יאכטה? 

אפשר לעשות חלוקה בין אירועים פרטיים לאירועים לצרכים עסקיים או מקצועיים באופן כללי. 

יאכטות יכולות להתאים לאירועים פרטיים, כגון, ימי הולדת, ימי נישואים, מסיבות אירוסין, מסיבות רווקים ורווקות, כמו כן, הן יכולות להתאים לדייט רומנטי, וכן פופולארי כיום גם שייט ביאכטה למשפחות. אפשר לארגן גם מסיבות באופן כללי על יאכטה, בלי סיבה מיוחדת. 

לעומת זאת, מבחינה מקצועית, עסקית, הרי שהשכרת יאכטה יכולה להתאים לצורך ארגון יום כיף לעובדים, אירוח של אורחים מחו"ל או מהארץ, אפשר לשכור יאכטה בשביל לערוך פגישות מיוחדות הרחק מעיניי התקשורת או גורמים אחרים וכן לצרכים מקצועיים כמו צילומים ועוד. 

 

Share this post