מה חשוב לשים לב בבחירת תקליטן לחתונה?

כאשר בוחרים תקליטן לחתונה, ישנם מספר דברים שחשוב מאוד לשים לב בתהליך הבחירה, תהליך זה מתחיל כבר מהרגע שאנו פונים אל התקליטן לחתונה בטלפון בכדי לתאם איתו מפגש או רק לבדוק אם הוא פנוי בתאריך חתונתו. כבר בשיחת הטלפון אפשר להבין מספר דברים על אותו אדם, איך הקשר שלו עם אנשים זרים, כיצד הוא מגיב שאנו שואלים אותו שאלות, האם יש לו סבלנות והכי חשוב אם האופי שלו מתאים לנו מבחינת אדם שצריך להיות אחראי על סיפוק מוזיקה לאורך כל האירוע שלנו בלי הפסקה ושאנו צריכים לשים לו בידיים אחריות אדירה, כי מוזיקה בחתונות מהווה חלק ענק ובלתי נשנה. כאשר אתם חושבים שתקליטן זה מתאים לכם והוא פנוי בתאריך  של החתונה שלכם, קבעו איתו פגישה ובפגישה תאמו ציפיות ורעיונות לאירוע ואל תפחדו לשאול שום שאלה, אם אותו תקליטן עונה לשאלות בשמחה ולא מנסה "להפטר" ממכם כמה שיותר מהר, זה כבר סימן טוב, ודאו שלאותו תקליטן יש גלריה מוזיקלית רחבת אופקים, כך שיהיה לו מוזיקה לכל רגע מתאים באירוע, בקשו ממנו להציג בפניכם רעיונות של קטעים מוזיקליים שאיתם תעלו לחופה, מוזיקה לאחר שבירת הכוס ואף המוזיקה שתהיה לכם בריקוד הזוגי והקלאסי שחובה שיתקיים בכל חתונה. אם אחרי כל זה אתם חשים ביטחון ואמונה באותו תקליטן, בקשו ממנו להגיע לאחד מהאירועים שלו ולראות כיצד הוא מתקלט בשידור חי, ואם אתם מתפעלים מהתקלוט שלו, ביחרו בו ותוכלו להיות שקטים שהמוזיקה באירוע שלכם תהיה לא פחות ממושלמת.

תקליטן לאירועים חרדיים

אם אתם חרדים ורוצים לקיים אירוע מכל סוג לפי תורה וקידושין ברמה הגבוהה ביותר, חשוב מאוד שתבחרו בתקליטן שמתמחה בסוג זה של אירועים. מיצאו תקליטן שכזה, קבעו איתו פגישה ובקשו להתרשם מכל המבחר המוזיקלי החרדי שלו, בדרך כלל לתקליטנים כאלה יש מבחר מוזיקלי חרדי אדיר שיכול להרים את כל הקהל על הרגליים למשך שעות ארוכות ולשמח רבות את החתן והכלה או אף בבר מצווה וברית.

מגנטים לאירועים

אם כבר בחרתם תקליטן לחתונה שלכם וכעת אתם רוצים לדעת על שיטות נוספות להוסיף לאירוע שלכם איכות ורמה גבוהה, ביחרו במגנטים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר. חברות שמספקות שירותים אלה מגיעות לפני תחילת האירוע, תופסות פינה שקטה באולם האירועים ופשוט צלם מסתובב באולם ומצלם את ההוואי הכללי, את האורחים ובעצם כל דבר שנראה לו יפה בעין האומנותית החדה שלו, ולאחר מכן הוא חוזר לעמדת המגנטים ומדפיס את התמונות על מגנטים איכותיים ותולה אותם על לוח במרכז האולם שכל אדם הרוצה מוזמן לקחת תמונה שלו.