חגיגות בר מצווה בקורונה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

חגיגות בר מצווה בקורונה

חגיגה של בר מצווה בתקופת הקורונה איננה דומה למה שהיה בעבר, והרי שאם אנו מתכננים אירוע כזה, עלינו להביא בחשבון את הנחיות משרד הבריאות ולהקפיד על בטיחות האורחים בזמן האירוע. חבישת מסכות והקפדה על מרחק בין אורחים תוכלו למנוע הדבקה המונית ולשמור על הבריאות של כל הנוכחים.

אם אתם שוקדים על תכנון של אירוע בר מצווה לילד, אז דעו לכם שניתן להזמין קייטרינג לבר מצווה כמו תמיד. רק שימו לב שאתם בוחרים להזמין את האוכל דרך חברה שמקפידה על הנחיות משרד הבריאות ותוכל להכין את האוכל תוך כדי שמירה על כל הנהלים וההנחיות שחלים עליה.

מזמינים אוכל מצוין לבר מצווה

מחפשים קייטרינג חלבי כשר שתוכלו להזמין לאירוע בר המצווה של הילד? נמליץ לכם לבדוק חברות שונות באזור שלכם שמציעות שירותי קייטרינג ולברר אילו חברות יוכלו להציע לכם את הפתרון הקולינרי שאתם מחפשים, וזאת כדי לספק את האורחים ולהבטיח שהאירוע שלכם יהיה יוצא מגדר הרגיל.

תעשו לעצמכם טובה ואל תשכחו שאם אתם רוצים לשדרג את האירוע בכל המובנים, לצד ההשקעה באוכל שיוגש לאורחים, כמובן שיהיה כדאי לכם לחשוב על פעילויות שונות שתוכלו לקיים. חשיבה על כל אותם פרטים קטנים תעשה הבדל דרמטי ותעזור לכם להבטיח את הצלחת האירוע ושביעות רצונו של הילד בסופו של דבר.

אל תשכחו להתייעץ עם הילד

כדי לוודא שאתם בוחרים אוכל שהילד יאהב ועל הדרך גם חוגגים את האירוע בדיוק כפי שהוא רוצה, כמובן שיהיה כדאי לכם להתייעץ אתו ולשמוע על הרצונות האישיים שלו. אנו בטוחים שזה יוכל להוביל לכך שהוא יהיה הרבה יותר מרוצה וזה פשוט יוכל לחסוך לכם את כל החששות שמא האירוע לא יהיה טוב.

Share this post