השכרת במות לאירועים
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

השכרת במות לאירועים

יש אמרה יפה על כך שלא צריך לקנות פרה שלמה בשביל כוס חלב.. טוב, זה כמובן יכול להיות עם כל בעל חי אך זה מאוד נוגע למאמר מיוחד זה. השכרת ציוד לאירועים לא חייב להיות דבר מסובך ובשביל רמקולים עוצמתיים, לא תצטרכו יותר מטלפון אחד ופשוט.

השכרת במות לאירועים

מתי צריך השכרת במות לאירועיםלא פעם, כשהייתי עובד בתור עוזר מפיק אירועים, הייתי יודע להקים אירועים בסדרי גודל רציניים, והייתי עושה את זה על הצד הטוב ביותר. נכון, זה לא היה הכי פשוט בעולם אבל הייתי מקצוען וכל פעם שהיה חסר ציוד מסוים, הייתי מסדר את העניין די בקלות.

זה היה מאוד פשוט שכן כל מה שהייתי צריך לעשות כשהיה חסר לי איזה חלק מסוים, הוא פשוט להתקשר לחברת השכרת ציוד באזור שבו הפקתי את האירועים שלי ואנשי החברה היו באים יחד עם החוסרים שלי ומשלימים לי את הכול בצורה מהירה, נגישה ונדיבה מאוד.

למה כדאי להשכיר ציוד לאירועים?

לא פעם, חברות הפקה קטנות קונות ציוד יקר ערך שאין להן באמת צורך בו, לפחות לא צורך יומיומי. בדיוק בשביל מקרים כאלה, חברות, או אפילו סתם אנשים פרטיים שרוצים לעשות אירוע באופן עצמאי, יכולים להשכיר ציוד בהזמנה אישית מחברה כמו מ.אירועים (קראו אודות חברת מ.אירועים).

מגוון

חברות השכרת ציוד לאירועים, מספקות בעצם את כל הציוד הדרוש להפקת על אירוע בכל גודל שתבחרו. כך לא תצטרכו לקנות ציוד באלפי שקלים רק כדי להפיק אירוע פשוט. זה גם הרבה יותר נוח מהאפשרויות האחרות. 

הזמינות היא אולי שם המשחק כאן, שכן בכל שעה ביום שתצטרכו ציוד מסוים, החברה תספק לכם את אותו הציוד על למקום בו אתם נמצאים.

ציוד חדש

אירוע ללא כל הציוד הדרוש, יכול ליצור בעיות רבות בעת הכנת האירוע. לא תמיד שמים לזה לב אך ברוב המקרים, כשאנשים באים לחגוג ומביאים איתם ציוד יקר, הוא לא ממש מחזיק מעמד זמן רב והוא מתקלקל די מהר. חפשו אחר החברה שתספק לכם את כל הציוד הדרוש לכם ובאחריות.

Share this post