מפגשי שירה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

מפגשי שירה

אוהבים לשיר אבל לא מרגישים שתוכלו להיות זמרים מקצועיים? אין בעיה. תוכלו להפיק הנאה גדולה מאהבת השירה במפגשי שירה חברתיים, בהם לא כולם משתתפים כדי להיות זמרים גדולים – אלא רק לצורך הבילוי וההנאה משירה משותפת, מוזיקה נעימה וכמובן הרבה מצב רוח טוב.

מפגשי שירה הם מפגשים של כמה משתתפים המתכנסים יחד לצורך שירה משותפת בציבור. האנשים המשתתפים במפגשים אלו אינם מוכרחים להכיר את השני, ודווקא מפגשי שירה עם אנשים הזרים אחד לשני יכולים להיות מיוחדים ומהנים, ויאפשרו לכל אחד ליצור חברויות חדשות הודות למכנה משותף שיש לכולם – אהבת השירה והמוזיקה.

מפגשי שירה בקונספט מיוחד

ניתן למצוא מפגשי שירה המתקיימים באווירה של נושא מרכזי הנבחר מראש כמו מפגשי שירה לקבלת שבת, מפגשי שירה לראש השנה / סוכות / פסח או כל חג אחר, מפגשי שירה בסגנון מוזיקת רוק וגם מפגשי שירה המספרים סיפור מיוחד בליווי מוזיקה.

מפגשי שרה בציבור הנערכים בקונספט מיוחד יכולים להתאים למגוון אירועים ופעילויות כמו הפעלה לגנים ובתי ספר, פעילות מיוחדת למפגשי חברים וחוגי בית, פעילויות מקוריות לאירועי חברה קטנים ועוד.

מפגשי שירה לאירועים פרטיים

אירוע פרטי הוא עניין מרגש ומיוחד, וכדי שהוא יעבור בכיף לכל המשתתפים בו – מומלץ לכלול במהלכו פעילות מדליקה ומיוחדת, שתסחוף אחריה את כולם. פעילות מתאימה במיוחד לאירועים פרטיים מכל סוג היא מפגש שירה בציבור, המלווה בנגנים וכלי נגינה מקצועיים. כדי להבטיח שכולם ייהנו ממפגש השירה, מומלץ להכין מראש שירונים מודפסים על כל השירים שיהיו במפגש כך שכל המשתתפים יוכלו לקחת חלק בשירה הנעימה.

Share this post