קייטרינג חלבי כשר
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

קייטרינג חלבי כשר לאירוע ברית מצומצם בבית

עורכים ברית בתקופה הקרובה? מסתבר שאתם חייבים להתאים את עצמכם למגבלות התקופה ולערוך את האירוע שלכם בצורה מצומצמת. אז גם אם חלמתם על ברית מרובת משתתפים, ורציתם לקיים אירוע רב רושם – אתם בוודאי מוותרים על הרעיון. כן, אירוע ברית מצומצם בבית זה הדבר היחיד שניתן לקיים. ואפשר לערוך גם אירוע כזה על הצד הטוב ביותר ובצורה המרשימה והבלתי נשכחת. כל מה שצריך זה קייטרינג חלבי כשר שמספק מענה לאירועים ביתיים.

כיצד מזמינים קייטרינג חלבי כשר לאירוע ברית?

  • אופי האירוע – לפני הכול אנחנו צריכים לדעת מהו האירוע שאנחנו עומדים לחגוג, וכמה אורחים עתידים להשתתף בו. האם אוכלים בתוך הסלון או שמא אוכלים בחצר או במרפסת מרווחת? לפרטים הללו יש השלכה גם על הזמנת שירותי הקייטרינג לאירוע.
  • תפריט אפשרי – לכל קייטרינג חלבי כשר לאירוע יש תפריט משלו. עלינו לעיין בתפריט ולמצוא את המאכלים שמתאימים לנו מכל המבחר. במידה ומצאנו – מה טוב. אך אם לא מצאנו יהיה עלינו להמשיך לחפש את המסעדה חלבית שיש לה תפריט עשיר ומגוון שיתאים לאירוע שאנחנו עורכים.
  • הגעה למקום – ביום של הברית אנחנו עסוקים במיליון אחד דברים. לכן חשוב לנו לברר מראש כיצד יגיע המשלוח למקום. האם הקייטרינג מספק גם שירות משלוחים ומביא את ההזמנה עד אליכם. והאם הכול ארוז היטב ומגיע נוח ומוכן להגשה נקייה ומהירה.
  • שיטת תשלום – ככל שההזמנה יקרה יותר כך חשוב לנו לבדוק את אפשרויות התשלום. יש לכל מסעדה וקייטרינג נהלי תשלום משלה. האם ניתן לשלם דרך האתר? תשלום טלפוני? תשלום לשליח? בררו מראש את כל הפרטים הקטנים והגדולים כדי שתהיו בטוחים שאתם בוחרים קייטרינג חלבי כשר לאירוע שמתאים לכם.

להזמנת קייטרינג כנסו לאתר של הולי בייגל

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email