עגילים מיוחדים לכלה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

עגילים מיוחדים לכלה – להשלמת הלוק ביום החתונה

ישנן כלות רבות אשר בוחרות להשלים את לוק השמלה המפוארת עם סט מרשים ויוקרתי של עגילים בפרט ושלל תכשיטים בכלל. במידה וגם אתן מעוניינות להשלים את המראה היוקרתי ביום חופתכן, חשוב לדעת לבחור נכון את התכשיטים המתאימים ביותר לאירוע. בשל הביקוש הגדול כיום יש לא מעט סוגים שונים של תכשיטים אשר יוכלו להתאים לערב החתונה הן בצבעי העיצוב שלהן והן בצורה היוקרתית. הדרך הטובה ביותר לבחור סט עגילים לכלה שמתאימים ביותר ללוק שלכן ביום החופה, כוללת כמה צעדים פשוטים. בחירה שרירותית ללא התייחסות לצרכים הללו עלולה להתברר כלא נכונה ולא מתאימה ללוק כולו. אז הנה לכן מספר דגשים חשובים לבחירת סט עגילים מיוחדים לכלה. 

מספר צעדים פשוטים לבחירה מוצלחת של עגילים לכלה

ראשית, חשוב להכיר את שמלת הכלה. במידה ובני משפחה בוחרים להפתיע את הכלה הנרגשת עם סט עגילים מרשימים, חשוב לוודא כי הם מכירים היטב את מראה השמלה וצבעיה. התאמת העגילים למראה השמלה תבטיח שילוב נכון להשלמת הלוק המרשים. התאמת העגילים למראה השמלה הן בצבעים והן במראה ישלימו את הלוק המושלם. שנית, לאחר היכרות מעמיקה עם מראה השמלה, חשוב להכיר את מירב הדגמים המתאימים ביותר לכלה. כיום יש לא מעט דגמים של עגילים מיוחדים לכלות כמו עגילי חישוקים מכסף אשר מתאפיינים בעיקר במראה יוקרתי ומרשים במיוחד. כלות רבות אוהבות שילוב של אבנים לבנות בעגילים במטרה ליצור השלמה והתאמה לצבעה של השמלה. 

התאמה מושלמת והשלמת הלוק

כך או כך, חשוב לראות מספר דגמים לפני הבחירה אך בשל ריבוי הדגמים הקיימים חשוב גם להגיע ממוקדים. חוסר מיקוד עלול לגרום לבלבול גדול ובחירה שאינה נכונה ולכן חשוב להגיע למעמד הבחירה לאחר היכרות עם מראה השמלה וכן צבעי העגילים ומראיהם.

Share this post