מתנה ליולדת
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

איך תבחרו מתנה ליולדת?

יולדת המביאה תינוק/ת לעולם עוברת חוויה עצומה ומרגשת, ובמיוחד, כאשר זאת לה הלידה הראשונה. בעת הזאת היא זקוקה מכם – קרוביה ואוהביה – לתשומת לב אוהבת ומחבקת, ולא פחות מזה, לתשורות עבורה ועבור הצאצא/ית החדש/ה. נשאלת השאלה איך תבחרו מתנה ליולדת? התשובה הינה מעט מורכבת ותלויה במין התינוק, בצרכיה, בטעם האישי שלכם וגם בטעמה האישי ושל בן הזוג. הדרך הטובה ביותר היא לבחור את אופייה ולהיכנס לאתר המוכר מתנות מגוונות לתקופה הזאת ולאחרות. 

מתנות לחודשים הראשונים

כאשר מדובר על לידה ראשונה הרי שהאפשרויות הן רבות מאוד וכדאי לכם לתאם עם בני הזוג כדי לא להביא פריטים שכבר נרכשו לפני הלידה. זאת, למרות שבכל האתרים המבוקשים ניתן להחליף מתנות תוך פרק זמן קצר. תוכלו למצוא אביזרי עזר דוגמת ארגוניות לעגלות אשר בהן ניתן להכניס את כל האביזרים להם נזקקים בעת טיול ושימוש בעגלה. בנוסף, מצופית החיונית לבטיחות אשר נושאת היטב את גוף התינוק/ת בעת האמבטיה היומית. פריטים אחרים הם צעצועי התפתחות לתינוקותבובות, אוניברסיטאות ומוביילים למיניהם המגרים את החושים.

ביגוד

פריטי ביגוד שונים חביבים מאוד על האם והיא תשתמש בהם רבות. כך, מבחר מגבות לאחר הרחצה עם ובלי קפוצ'ון, עם סגירה ובלעדי ועוד. אחרות מיועדות להנצחת החודשים הראשונים באמצעות תמונות, וכאן תוכלו למצוא אלבומים מובחרים, מארזי גלויות ועוד. תוכלו לבחור גם בפריטים נחמדים לשדרוג החיים לתינוק/ת כמו מאווררים זעירים המותקנים על עגלות ואמצעי נשיאה אחרים, מנורות לילה יצירתיות ועוד. מומלץ לכם לרכוש מוצרים אלו באתר בו ניתן למצוא מבחר רב. הם יישלחו לכתובת המבוקשת במהירות רבה, ישמחו מאוד את בני הזוג  וכאשר הם מתווספים לזר פרחים ענק וצבעוני, הרי שהנאתם תהיה מושלמת.

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email