1709722-min
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

השכרת כיסאות ושולחנות

היום לא ניתן לקיים אירוע, ללא שירות של השכרת כיסאות ירושלים. מדובר על חלק בסיסי וחיוני בארגון של כל אירוע, היות ואף אורח לא היה רוצה להגיע לאירוע ולגלות כי אין לו איפה לשבת. לכן השכרה של כיסאות ושולחנות יש לבצע דרך חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום, אשר תוכל לספק לכל אחד את סוג הריהוט המתאים ביותר לאופי ולסוג האירוע שלו. חשוב להבין כי ישנם אירועים המצריכים כיסאות ושולחנות איכותיים ומרשימים יותר, ואילו באירועים אחר ניתן לחסוך מעט בריהוט פשוט ובסיסי יותר. חברה ברמה גבוהה תוכל לספק לכל אחד את הייעוץ החיוני עבורו, על מנת לספק לו את הרהיטים המושלמים ביותר עבור האירוע שלו. כמו כן, חשוב לזכור לבצע סקר שוק, היות וחברות מקצועיות מספקות לרוב הנחה משמעותית, כאשר מדובר על כמות גדולה של פריטים.

 

השכרת כיסאות ושולחנות – מה כדאי לבדוק מראש?

קודם כל, חשוב לבדוק את המחיר, היות וכל חברה מספקת מחירים שונים בהתאם לכמות הפריטים המוזמנת. כדאי לעבוד עם חברה שמסוגלת להתחייב למחיר נמוך ומשתלם ביותר, במידה ומדובר על כמות גדולה של שולחנות וכיסאות. יש לזכור כי הפרש של עשרות שקלים יכול להיות מתורגם לחיסכון כלכלי עצום, היות ומי שמארגן אירוע של 500 איש למשל, יוכל לחסוך לא מעט כסף בצורה הזאת. כמו כן, כדאי לזכור כי מעבר למחיר, יש לבדוק גם את איכות הריהוט. יש לוודא כי מדובר על שולחנות וכיסאות הנראים כמו חדשים, ללא סדקים או ליקויים אחרים. כמו כן, יש לוודא כי מדובר על רהיטים יציבים, שאינם מתנדנדים או עלולים לקרוס מכובד המשקל של האורחים. כמו כן, מומלץ לעבוד עם חברה שאינה מחייבת מינימום של הזמנה, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי.

 

למידע נוסף – קורל הגברה ותאורה.

Share this post