עוגות בת מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

עוגות בת מצווה מעוצבות מבצק סוכר

אין שום ספק כי אירוע בת המצווה של הילדה מהווה את אחד האירועים המרגשים והמיוחדים ביותר בחיי המשפחה. כל הורה יודע כי ברגע שהבת מגיעה לגיל מצוות, יש צורך לחגוג את האירוע בצורה המיוחדת והמעניינת ביותר. אין מדובר כאן על עוד יום הולדת, אלא על גיל מיוחד, אשר מספק לילדה את האפשרות להיכנס לעולם המבוגרים, בדמות נערה שכבר אינה נחשבת לילדה. לכן חשוב לחגוג את האירוע בצורה המרשימה ביותר, על מנת להפוך את היום הזה לאירוע מיוחד ובלתי נשכח. אם עד לפני שנה היה נהוג להזמין אולם או מועדון, לחגוג את האירוע עם כל המשפחה והחברים, הרי שהיום יש צורך לציין את המאורע בצורה צנועה ופשוטה יותר. בשל מגבלות הקורונה יש צורך לצמצם משמעותית את כמות האורחים ולוותר על אטרקציות שונות, שכבר אינן הולמות את גודל האירוע. אך מצד שני, ניתן להשקיע באטרקציה ייחודית, שאף אחד לעולם לא ישכח. עוגות בת מצווה מעוצבות מבצק סוכר, מהוות את התוספת המושלמת לכל אירוע.

עוגות בת מצווה מעוצבות מבצק סוכר – פתרון אידיאלי לכל אירוע בלתי נשכח

מה יכול להיות יותר מרגש ויותר משמח מאשר עוגת בת מצווה בעיצוב אישי? מדובר על הזדמנות מעולה להפתיע את האורחים, להוסיף עוד צבע ועניין לאירוע וכמובן לפנק את כלת השמחה בעוגה מיוחדת שלא רואים על בסיס יומיומי. כל אחת יכולה לבחור את עוגת החלומות שלה, בהתאם לסוג העוגה הרצויה, העיצוב המועדף וכמובן הצבעים האהובים ביותר. כל אחת יכולה לבחור כל סוג של עיצוב אפשרי, לכן מומלץ לחשוב בצורה יצירתית, על מנת להבטיח לעצמכם את העוגה המושלמת ביותר. ניתן למשל לשרטט עיצוב של העוגה הרצויה או לחילופין, לשלוח תמונה של העיצוב הרצוי מרחבי הרשת. ברוב הפעמים ישנה העדפה לעוגות המגיעות בצבעי הוורוד או הלבן, אך כמובן שכל אחת חייבת לבחור לפי האופי, הסגנון וההעדפה האישית.

לסיכום, עוגות בת מצווה מעוצבות מבצק סוכר, מהוות את התוספת המושלמת לכל סוג של אירוע. כל אחת יכולה לבחור את העוגה המועדפת עליה מתוך גלריה או לפי התאמה אישית.

 

שתף את הפוסט!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email