תרומות מזון לפסח

מתי לאחרונה נתתם תרומה משמעותית? לא, איננו מדברים על משמעותית מבחינת הסכום, ואולי אפילו להיפך. אנו מתכוונים לתרומה בעלת משמעות אמיתית, תרומה שהולכת ישירות מהיד שלכם, לפה של אדם רעב, אדם בודד, אדם שנמצא לבד בשולחן חג. תרומות מזון לפסח הן התרומות החשובות ביותר של עם ישראל, תרומה משמעותית לא רק ברמת המתן בסתר.

יש משהו נוסף בעזרה לאדם רעב, ועוד יותר מכך – אדם הרעב בחג. אדם בתוך עצמו הוא גר, אך בתוך עמו הוא חי, והמפגש החד והצורם עם הערב המיוחד הזה של חג הפסח, ללא מזון וללא שולחן ערוך לתפארת, היא חוויה מטלטלת. כשאתם תורמים מזון לפסח, אתם עושים יותר מלעזור לאדם רעב. אתם עוזרים לאדם. נקודה.

כיצד נותנים תרומות מזון לפסח הקרוב?

כמו כל דבר בעידן הטכנולוגי, פתרונות רבים מוצעים לכם, התורמים, בכדי לאפשר לכם להעניק תרומות מזון לפסח הקרוב מבלי להתעכב יותר מדי.

  1. כרטיס אשראי – דרך פופולארית ופשוטה, שרבים עוד מעדיפים, פשוט הכניסו את פרטי הכרטיס בצורה מאובטחת לקבלו קבלה בדואר אלקטרוני
  2. אפליקציות ביט או פייבוקס – היום אפשר לתת תרומת מזון לחגים גם בלחיצת כפתור באפליקציה המועדפת עליכם, מבלי להכניס את פרטי האשראי שלכם לאתר
  3. הפקדה בנקאית – ועם כל הטכנולוגיה, ניתן כמובן עדיין פשוט להפקיד תרומה ישירות בחשבון הבנק של העמותה המטפלת בסיעוד הנזקקים

תרומות מזון לפסח ולשאר הימים

בעוד שתרומה לארוחת חג הפסח היא תרומה צנועה וחשובה, הרי שגם לאחר החג אנשים אלו נזקקים למזון, אנשים שידם אינה משגת לרכוש מוצרים בסיסיים, מוצרי מזון מהם ניתן להתקין ארוחה ראויה. אם אתם מוצאים בליבכם ובכיסכם את היכולת לתמוך באדם בצרתו, שתבוא עליכם הברכה, אתם מוזמנים לתרום.

המחשבה המגבילה כי הסכום שאותו אתם יכולים לתת קטן מדי ולא משמעותי היא מחסום שאין בו כל צורך. כשמדובר במזון, כל סכום עוזר, כפי שהרי ידוע לכם, שכן אפילו רכישת כיכר לחם מאפשרת להאכיל אדם, לכן מעבר לתרומות מזון לפסח, שיקלו להגדיל ראש ולהרחיב לב אנוש ולתרום מעט לתמיכה באחיכם הרעבים.