נעלי כלה נוחות

נעלי כלה נוחות

לכל כלה ישנם טרדות וקניות רבות לפני החתונה. אחד הדברים שדורש שימת לב רבה היא נעלי כלה נוחות ומתאימות. כל אחת רוצה להופיע בחתונתה בתלבושת הכי יפה ומרשימה. אך בנוסף ליופי של הנעליים חשוב גם לזכור כי נעלי כלה צריכות גם להיות נעליים נוחות להליכה ולריקוד.

למה כל כך חשוב להשקיע בבחירת הנעליים?

ראשית, חשוב לבחור נעליים יפות ומתאימות על פי טעמך האישי, על מנת להיראות כמו שתמיד חלמת.

מכיוון שלרוב בחירת הנעליים נעשית לאחר בחירת שמלת כלה, חשוב לבחור את הנעליים התואמות לשמלה באופן מושלם. מומלץ למדוד את הנעליים יחד עם השמלה, בשביל לראות איך זה נראה.

בנוסף, יום החתונה הוא ארוך מאוד, מלא בסידורים שונים, והתארגנות ארוכה לחתונה. בשביל שלא תרגישו כאבי רגליים לאחר ריקוד הסלואו הראשון וברצון לזרוק את הנעליים מעליכן. חשוב להשקיע בבחירת נעלי כלה נוחות.

סוגי נעלי כלה

ישנם סוגים רבים ושונים של נעלי כלה באתר של נעלי ארו. נעלי עקב גבוה, בינוני או נמוך. נעלי פלטפורמה, נעליים אורתופדיות וכו'.

כל אחת והצרכים שלה. אחת תעדיף לנעול נעלי עקב גבוהות, בהתאם לגזרת השמלה, או אם החתן גבוה משמעותית מהכלה, כדאי לבחור בנעליים גבוהות. (אם אינכן מורגלות בנעלי עקב זה עלול לגרום לכם לכאבי רגליים וגב חזקים).

נעלי פלטפורמה הם פתרון מושלם לכלות שאינן מורגלות בהליכה על נעלי עקב. נעליים אלו מגיעות עם רפידה אורתופדית והם גבוהות.

חשוב להתאים את הנעליים גם לצורת הרגל שלכן. בכדי לוודא זאת, כדאי ומומלץ בעת המדידה, להסתובב עם הנעליים, לנסות לרקוד איתן ולנעול אותן למספר דקות לראות אם הן אכן נוחות עבורכן.

והכי חשוב: תבחרו את הנעליים שאתן הכי אוהבות, לקבלת המראה המושלם.