מקום ליום הולדת 40 – בבית או באולם?

המאמר באדיבות מיי פרוד

מכירים את הדילמה הזאת שמתעוררת מידי שנה – היכן נחגוג הפעם את מסיבת יום ההולדת? איך אפשר להפציץ באירוע? מה עוד לא עשינו וכיצד אפשר עוד להפתיע? אז כן, למרות שחוגגים יום הולדת בכל שנה מחדש, עדיין חשוב לגוון בחגיגה בכל פעם ובמיוחד כאשר מדובר על יום הולדת של גיל 40.

יום הולדת 40 – לא סתם גיל

גיל 40 הוא לא סתם גיל, זו היא שנה של החלפת קידומת, מה שלא קורה בכל פעם. וכן אומרים כי 'בן 40 לבינה', מה שאומר שהחכמה משתבחת. אז מה, נחגוג סתם כמו כל שנה? לא נציין את הגיל המיוחד הזה על ידי אירוע גדול יותר? חבל… בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו כאן כדי לעזור לכם להחליט כיצד והיכן לחגוג את הגיל המיוחד הזה.

למה לחגוג בבית?

חגיגה בבית היא חגיגה יותר אינטימית ומשפחתית מכיוון שמדובר על מגרש ביתי של אחד מהמשתתפים או חלק מהם. בית תמיד יצטייר כמקום חמים ופרטי יותר ועל כן, כאשר מעוניינים במסיבה באווירה ביתית, כדאי לערוך אותה בבית. כמובן שיש לבחור בבית מרווח, עם סלון גדול ועדיף גם עם חצר מרווחת. 

למה לחגוג באולם?

גם לחגיגה במועדון לגיל 40 או באולם יש יתרונות רבים. מדובר במקום שמיועד לעריכת אירועים ומסיבות ובשל כך הוא גם מתוכנן בהתאם. אין ספק כי מסיבה באולם היא דבר מרשים יותר ומפוצץ יותר, וניתן להשקיע הרבה גם בתפאורה ובקישוטים יותר מאשר בבית. כמו כן, אין צורך לדאוג לבד לאביזרים ולריהוט, כי הכול כבר נמצא במקום, גם שירותי קייטרינג מגיע בדרך כלל בחבילה אחת, כך שגם כאב הראש בנוגע לאוכל נמנע מכם.