5 מתנות שוות במיוחד לנערות

רוצים לפנק את הנסיכה של הבית עם מתנה שווה שהיא תאהב במיוחד? ריכזנו עבורכם המלצות ורעיונות לכמה מתנות עד 250 ש"ח שכדאי לקנות לכל נערה. כיוון שבגיל הנעורים בנות מתחברות במיוחד לנושא הטיפוח, סטייל ויופי המתנות שמעניקים להן צריכות להיות באותו קונספט – הנה 5 דוגמאות למתנות שוות במיוחד לנערות:

  1. קופסת תכשיטים – בגיל ההתבגרות נערות אוהבות במיוחד להתגנדר ולהיראות מטופחות כמו אמא שלהן, ולכן כל אחת מחזיקה בכמה תכשיטים מיוחדים שהיא קיבלה או רכשה בעצמה. הענקת קופסת תכשיטים במתנה תאפשר לנערה לאחסן את התכשיטים שיש לה, וגם לקשט את החדר שלה עם פריט אקססוריז מדליק.
  2. תמונה מעוצבת – חדרי השינה של נערות מעוצבים בשלל צבעים ופריטים מעניינים וצבעוניים, ולכן הענקת מתנה של תמונה בתוך מסגרת מעוצבת תוסיף סטייל לחדר שלה, וגם תעניק לה מזכרת מרגשת מאירוע משפחתי או חברתי שכיף להיזכר בו.
  3. תיק איפור מעוצב – כבר הזכרנו את הנושא של סטייל טיפוח של נערות, כך שהענקת תיק איפור אישי יכול להיות רעיון נהדר לנערות שיש להן פריטי איפור וטיפוח קטנים כמו ליפ גלוס, לק, סומק או מראה קטנה אותם הן יכולות לאחסן בתיק המעוצב.
  4. קלמר צבעוני – גם לנערות שמעדיפות להתחבר לצד האומנותי שלהן ומחזיקות במאגר מרשים של טושים וכלי כתיבה, ניתן להעניק מתנה איכותית ושימושית של קלמר מדליק בו הן יכולות לאחסן את כל כלי הכתיבה והצביעה שהן מחזיקות לבי"ס או לבית.
  5. אביזרי שיער מדליקים – רעיון נוסף ומנצח למתנה עבור נערות, ובמיוחד לכאלו עם שיער ארוך שאוהבות לטפח ולקשט אותו בכל יום בצורה אחרת. ניתן להעניק להן תיק קטן בו יש כמה סוגים של אביזרי שיער שימושיים כמו מסרק קטן, גומיות צבעוניות, סיכות שיער מדליקות ועוד.