הכי רטרו – מכונות משחק לאירועים

היום בעידן בו כל ילד מחזיק ברשותו מכשיר סלולר עם אינספור משחקים, קונסלות בבית עם משחקים בגרפיקה הכי טובה שיש, ומחשבים ניידים או טאבלטים שיש עליהם אינספור משחקים איכותיים, הרעיון של מכונת משחק נראית כמו דבר מיושן ולא רלוונטי.

אך מי שגדל בשנות השבעים-שמונים ואפילו בשנות התשעים, זוכר חסד נעורים לאותן מכונות משחקים אשר היו מוצבות בחנויות ספציפיות, מסעדות מזון מהיר ובתי קפה וכן לא פעם היה נהוג לשכור אותן עבור אירועים שונים.

רבים מאיתנו חשים געגועים לאותה תקופה, ואחת הדרכים לחזור אליה ולו לערב אחד, היא באמצעות השכרת מכונת משחקים לאירוע כזה או אחר. כך נהוג לעשות, למשל, בבר ובת מצוות, חתונות, אירועים משפחתיים ואפילו באירועים עסקיים. לצד אטרקציות אחרות, הרי שאנחנו יכולים לשכור מכונות משחק ולהציב אותן במקומות שונים, על מנת לספק לאורחים כמה רגעים טובים של הנאה, חוויה ולא פחות חשוב, חזרה אל הילדות.

כיצד שוכרים מכונת משחקים לאירועים?

ראשית, אנחנו צריכים לבחון אילו אורחים אמורים להשתתף באירוע. בהתאם למאפיינים שלהם, בפרט לגיל שלהם, אנחנו נבחר מכונות משחקים שיכולות להתאים לאירוע וכמובן עבורם. בפרט אנחנו צריכים להתייחס לכמות המשתתפים, על מנת להזמין כמות מכונות מתאימה.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה גודל המקום, על מנת שנוכל לדעת היכן נוכל להציב את המכונות כך שכל האורחים יוכלו להשתמש בהן כפי שאנחנו רוצים שיקרה.

בנוסף, חשוב מאוד לבחור מכונות עם משחקים רלוונטיים, משחקים שיכולים להתאים לכולם, משחקים שאפשר שיותר ממשתמש אחד ישחק בהם.

כמו כן, עלינו לבחון את כל העניין הלוגיסטי, כיצד אפשר להעביר את המכונות אל המקום, איזו אחריות אנחנו מקבלים עליהן וכיצד מפעילים אותן. ראו לדוגמה מכונות משחק סימולטורים!