האם נעלי אולסטר עדיין באופנה?

נעלי אולסטר

כאשר מדברים על נעליים יש סוגים שונים של נעליים למשל נעליי ספורט, נעליים אלגנטיות, סנדלים וכדומה כאשר בכל קטגוריה מאלו יש התייחסות גם לנושא של אופנתיות אשר משתנה משנה לשנה ובין עונות. בין הנעליים המוכרות והידועות אפשר למצוא את נעלי האולסטאר שהן בין הנעליים המצליחות והמבוקשות בכל העולם.

מהן נעלי האולסטר ומה מיוחד בהן

נעלי Allstar נולדו למעשה בארצות הברית בשנת 1917 כנעליים המיועדות לכדורסל. הן לא היו פופולריות במיוחד או צברו אהדה בציבור עד אשר שחקן כדורסל מאוד מוכר וידוע בשם צ'אק טיילור בחר בהן כנעליים האהובות עליו, הן עברו שינויים קטנים מבחינה עיצובית וחתימתו של טיילור אף מוטבעת עליהן, ומאותו רגע הכל השתנה והן הפכו להיות מבוקשות ביותר. החל משנת 1966 יצור הנעליים עבר שינוי מסוים והתחילו ליצר אותן בצבעים שונים ובגזרות שונות שכן עד לאותה שנה הצבעים היחידים שהן היו מיוצרות בהם היו גווני שחור ולבן.

איזה סוגים של נעלי אולסטר אפשר למצוא בשוק

נכון להיום נעלי אולסטר זהות לנעליים שיוצרו לפני כמה עשרות שנים כאשר אפשר למצוא מגוון מסוים כמו:

  • נעליים בגזרה גבוהה.
  • נעליים בגזרה נמוכה.
  • נעליים בצבעים שונים כמו לבן, שחור, בורדו, נייבי ועוד.
  • נעליים בגזרה גבוהה בצבע שחור מלא כולל סוליה שחורה.

נעלי אולסטר, עד כמה הן עדיין באופנה

נעלי האולסטר ניתן לרכוש גם בחנות נעליים אונליין הן הנעליים המיתולוגיות הן עדיין בין הנעליים הנמכרות והאהובות ביותר בהיסטוריה וגם היום הן עדיין נחשבות אופנתיות ביותר, אנשים פשוט אוהבים אותן ואת המראה המיוחד שלהן ונהנים לנעול אותם. הן נעליים נוחות, משתלבות נפלא עם לבוש ספורט אלגנט, מתאימות לגברים ולנשים ויחד עם מחיר אטרקטיבי זה הופך אותן לנעליים שאנשים אוהבים לקנות.