איך להקים פסטיגל בצורה מסודרת ובטיחותית?

לצד הפסטיבלים והפסטיגלים הוותיקים, מפיקי אירועים כיום יוזמים אירועים דומים, אך גם עם אופי שונה מעט. אם אתם רוצים להקים פסטיגל חדש או אירוע מוזיקלי או אחר, מכל סוג, קבלו כמה דגשים מעולים. נסביר איך להקים פסטיגל בצורה מסודרת ובטיחותית. 

העריכו את כמות הצופים 

ראשית, כדי להקים פסטיגל תצטרכו להעריך את כמות הצופים הצפויה. חשבו האם אתם מעוניינים באירוע באווירה יחסית אינטימית או אירוע יותר המוני, עם ריבוי משתתפים. 

בוחרים מתחם פתוח או סגור 

החליטו האם לטובת הפסטיגל אתם מעדיפים מתחם פתוח או אולם סגור ומקורה. כלל יסודי קובע שאירוע מסודר ובטיחותי נשען על התאמה בין כמות המושבים או גודל המתחם לבין מספר הצופים. חשוב למנוע תחושה של עומס או דחק. 

דואגים לסדרנים בכמות מספקת 

כדאי לארגן מראש צוות של סדרנים בכמות מספקת ולוודא שכל אחד יודע את תפקידו. לסדרנים תפקיד חשוב בניהול תורים, מניעת דחק, הכנסת הצופים בצורה רצויה ועם אווירה טובה. 

מערכת כרטיסים מקוונת 

על מנת לקלוט הזמנות של כרטיסים או מקומות בצורה יעילה וטובה, כדאי להשתמש במערכת מקוונת למכירת כרטיסים. מערכת מסוג זה מביאה עימה כמה וכמה תועלות חשובות. למשל, חוסכים עומס בקופות הכרטיסים. עוקבים אחר כמות ההזמנות וסוגי המושבים הפנויים. רוכשי הכרטיסים מקבלים כרטיס אלקטרוני לנייד. הסדרנים סורקים את הכרטיס ברגע, כך שהכניסה לפסטיגל מהירה יותר וחלקה יותר. להמשך קריאה אודות מערכת מכירת כרטיסים דיגיטלית

פתיתת שערים מבעוד מועד 

כדי להקים פסטיגל בצורה מסודרת ובטיחותית עד הסוף, כדאי להקפיד על פתיחת שערים מבעוד מועד. פתיחת שערים ברגע האחרון יוצרת תחושת דחיפות והידחקות. פתיחת שערים בזמן המתאים, בשילוב מערכת הזמנת מקומות מקוונת, מכניסה סדר, נוחות ובטיחות ברמה גבוהה במיוחד. מידע נוסף באתר https://ticks.co.il/