כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג

מיקרובליידינג זוהי שיטה של הוספת שיער, השתלה של שיער שמוסיפה שיער באזורים אשר בהם יש חוסר בשיער. זה קורה לרוב באזור הגבות שם רוצים ליצור מראה יותר שעיר במקרה והשיער במקום דליל מאוד. המיקרובליידינג יוצר מראה מאוד טבעי היות והוא ממשיך את השיער הטבעי ואת המראה הרגיל של הגבה והתוצאה היא מראה הרבה יותר מטופח ונעים בלי ליצור תחושה של תוספת לא טבעית כמו קעקוע וכדומה.

חשוב לציין כי על מנת שהמיקרובליידנג אכן יעניק את המראה המושלם והטבעי ביותר, הטיפול חייב להיעשות על ידי אשי מקצוע מומחה שיש לו הן את הידע והן את הניסיון בתחום הזה של מיקרובליידנג והא יידע איך וכיצד לבצע את הטיפול בצרוה הכי נכונה והכי מקצועית בלי טעויות, בלי תקלות ובלי להסב כאבים מיותרים למטופל.

אך אין ספק כי שאלת השאלות שעולה תמיד בעת שבאים לבצע טיפול כזה היא –
כמה זמן מחזיק מיקרו בליידינג ? כלומר, האם אכן כדאי להשקיע וללכת על המיקרובליידינג והתמורה שתתקבל אכן תיתן מענמה לאורך זמן.

אז אנחנו כאן כדי לענות על השאלה הבוערת הזו.

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

הטיפול הזה של המיקרובליידינג מוביל להצלחה מפתיעה שתוכיח את עצמה למשך מספר חודשים טובים ואפילו עד שנה תמימה. מעבר לכך, ברגע שהגבות מתחילות לדהות מעט או לאבד
מהמראה הטבעי שלהן, אפשר עדיין לתקן את הדבר ולחדש במעט את הגבות. כך שאלו יישארו במצבם הטוב למשך חודשים נוספים.

יש לציין שגם לסוג העור של המטופלת שי מה לומר להצלחת הטיפול כאשר ככל שעור הפנים יהיה שומני יותר יהיה קשה יותר לשמור על ההישגים לעומת עור יבש שלא ינדף את החומר החוצה.

> המידע באדיבות אתר > https://shirlavy.co.il/