אירוע שבת חתן – איך מתכננים אירוע בצורה נכונה?

הרבה מאוד משפחות נוהגות לערוך אירוע שבת חתן, לפני או אחרי החתונה של בנם מדובר על אירוע מקובל בקרב משפחות מסורתיות, דתיות וכן בקרב משפחות חילוניות שחשות זיקה מסוימת לדת. 

המשמעות של אירוע זה, היא עלייה לתורה של החתן לכבוד חתונתו ולאחר מכן עורכים לכבוד ולכבוד כלתו ארוחה גדולה עם בני משפחה וחברים. ישנן קהילות בהן נהוג לערוך את האירוע לפני החתונה, לעומת זאת ישנן קהילות בהם נהוג לערוך אותו אחרי החתונה. צריך לומר, מעבר לעלייה לתורה וכן מעבר לרוחה, ישנם מנהגים נוספים שכוללים ברכות שונות ועוד שורה של דברים שהחתן אמור לעשות וכן משפחתו והאורחים אמורים להכין ולבצע ביום האירוע. 

ישנן משפחות אשר בוחרות לערוך את האירוע אצלן בבית. אך מאחר ולא תמיד זה אפשרי, בפרט אם מוזמנים לאירוע אורחים ממקומות שונים בארץ וצריך לדאוג להם ללינה במהלך סופשבוע, אז ישנן משפחות שבוחרות לערוך את האירוע בבית מלון. לשם כך הן שוכרות את שירותיה של חברה שמתמחה בארגון שבת חתן. 

מה כולל שבת חתן בבית מלון?

בעיקרון, אירוע שבת חתן בבית מלון כולל כמובן כמות חדרים מספקים לכל האורחים המעוניינים בכך, אירוע עלייה לתורה בבית הכנסת שנמצא בבית המלון או בסביבתו הקרובה, וכן ארוחה המאורגנת לכבוד האורחים במקום. במידה וישנן אפשרויות נוספות המסופקות על ידי בית המלון, אזי שניתן להזמין מראש, קבלו פרטים נוספים באתר אורון תיירות. 

אחד היתרונות של אירוע כזה בבית מלון, הוא לא רק עצם זה שהאורחים יכולים ללון במקום אחד ולא לחלל שבת, אלא הם גם יכולים לבלות את כל משך זמן האירוע ביחד. הם יכולים לחגוג, לבלות, וכולם מכונסים במקום אחד מבלי שיש צורך לחכות או מבלי שאורחים מסוימים יפספסו חלקים מהאירוע. 

 

אבטחת אירועים אוכל ומסעדות אופנה אירוח ונופש אירועים בשטח אלכוהול בר / בת מצווה הרצאות חתונות כללי מוסיקה לאירועים מסיבת רווקים / רווקות מתנות פעילויות צילום אירועים קפה שירותים לאירועים
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתחתנים? זמן לבחור תקליטן לחתונה שלכם!
מזל טוב! בשעה טובה הגיע היום המיוחל, הוא כרע על ברך ואת הסכמת וכעת החלו ההכנות לחתונה. חתונות הן כאמור...
קרא עוד »
פבר 19, 2019
איך לארגן חתונה מהסרטים?
אם תהיו מעוניינים להפוך את החתונה שלכם לחתונה מהחלומות, כזו אשר דומה לחתונות שראיתם רק בטלוויזיה,...
קרא עוד »
נוב 03, 2016
אלוורה הרבלייף להרגעת העור
אלוורה הוא צמח עסיסי עם היסטוריה ארוכה של שימוש ברפואה מסורתית. זה שימש במשך מאות שנים לטיפול במחלות...
קרא עוד »
פבר 18, 2023