מחפשים משקיע בפרויקט שלכם – איך להכין פיץ' למשקיעים

אחרי לא מעט שנים והרבה מאוד עבודה הקמתם פרויקט חדש ומרגש שמוכן לצאת לדרך, אך כדי שזה יקרה עליכם לגייס סכום כסף מסוים שיניע את הפרויקט ויאפשר לכם להפיץ אותו לכל המעוניין. הדרך הטובה ביותר עבור סטרטאפים לגייס כסף היא באמצעות משקיעים, אליהם צריך לדעת מראש כיצד לפנות ומה להציג כדי להצליח לשכנע אותם להשקיע בפרויקט.

לכן אם אתם מחפשים משקיע אחד או יותר שיאפשר לכם לצאת לדרך עסקית חדשה, עליכם להכין פיץ' למשקיעים שלא יותיר להם ברירה אלא לרצות ולהשקיע בכם את הכסף. תוהים כיצד תוכלו להכין פיץ' כזה? הנה כמה טיפים שכדאי ליישם:

הבליטו את ערך המוסף שלכם

כל המשקיעים נתקלים כמעט בכל יום בפרויקטים כאלו ואחרים הזקוקים למשקיעים הנכונים, ולכן צאו מנקודת הנחה כי אתם ככל הנראה החברה/סטרטאפ העשירי שהם פוגשים באותו יום. זוהי הסיבה מדוע הפיץ' שתכינו חייב להציג את הייחודיות שלכם, ולהבליט את ערך המוסף שיגרום להם לרצות להשקיע בכם.

פיץ' קצר אך גם קולע

כבדו את המעמד ואת המשקיעים והכינו להם פיץ' מקיף אך גם קצר ותמציתי ככל הניתן, כך שאפילו לאחר מצגת קצרה של כמה דקות הם יקבלו את כל המידע שהם צריכים על הפרויקט שלכם.

הסבר פשוט וברור על המטרה העסקית שלכם

היו ממוקדים כבר בתחילת הפיץ' ותנו למשקיעים הסבר ברור ופשוט על המטרה שלכם, ולמה בכלל אתם צריכים אותם לצידכם. להמשך קריאה אודות הכנת פיץ' למשקיעים

היו מוכנים לשאלות מצד המשקיעים

אם הפיץ' למשקיעים היה מוצלח ומעניין, ככל הנראה המשקיעים ירצו לשאול אתכם שאלות הרחבה על הפרויקט – לכן עליכם להתכונן גם לשלב השאלות, ולהיות מוכנים עם כל המידע המקצועי והפיננסי על הפרויקט שלכם. מידע נוסף באתר https://www.odeliayakir.co.il/