השכרת ערכות קריוקי

אין מסיבה בלי מוזיקה טובה. אבל הכי טוב – לשיר עם כל החבר'ה, לשיר עם כל הלב ובעזרת ציוד הגברה מעולה. השכרת ערכות קריוקי במחיר משתלם יכולה להתאים במיוחד לאירועים קטנים או בינוניים. בשורות הבאות נסביר איך לבחור את הערכה בצורה טובה, למה לשים לב ואיך לסגור דיל במחיר מיוחד. 

מה כוללת ערכת קריוקי מוצלחת

ניתן להשיג כיום ערכות קריוקי שמאפשרות להפוך את האירוע שלכם למלא מוזיקה טובה והגברה מספקת. השכרת ערכות קריוקי לעניין כוללת למשל:

  1. רמקולים איכותיים (אפשרי עם חצובה לשיפור איכות השמע). 
  2. מיקרופונים אלחוטיים, עדיף אפילו כמה.
  3. מיקסר באיכות טובה. 
  4. תאורה לאפקטים – כדי שתהיה אווירה של מסיבה לוהטת. 
  5. לאירוע חוץ, כשאין מקור מתח, נחוץ גנרטור לאספקת חשמל. וודאו שהגנרטור שקט ולא מרעיש. 
  6. תיק לנשיאה – זה אולי נראה משהו קטן, אבל תיק מקצועי מאפשר לשאת את כל הציוד בדיוק למקום הרצוי, בפארק, בטבע, בחצר שלכם וכו'. 

איך לסגור דיל משתלם יותר

כדי לסגור דיל משתלם יותר, העדיפו לפנות לספק שמתמחה בהשכרת ציוד הגברה איכותי מכל מיני סוגים. ספק מסוג זה יוכל להציע בדרך כלל את הדילים הטובים ביותר. כמו כן, בחרו ערכה התואמת את גודל האירוע. אין טעם להשכיר ערכה לאירועים של מאות אנשים (ולשלם בהתאם) כאשר ערכה ל-100 או 200 איש תספק אתכם. רמקולים בהספק גבוה אך לא גבוה מדי, זה הסוד לבחירה מיטבית. רוצים יותר? תוכלו לשכור בתוספת מסך להקרנה של קליפים מקפיצים.  

טיפ לערכה מושלמת בשבילכם

עוד טיפ מצוין עבור השכרת ערכות קריוקי מושלמת בשבילכם: וודאו כי בערכה יש כניסת USB וכי תוכלו להשמיע אפקט שירה, לחוויה מקצועית במיוחד. כך תוכלו להזרים את המוזיקה הרצויה לכם.