נעלי כלה – כך תבחרו נכון

בחירת נעלי החתונה שלך, היא אחד החלקים המרגשים ביותר בהכנות לחתונה, בואו נהיה כנים. בין אם את בוחרת בסרבל כלה מגניב או בשמלת כלה תחרה קלאסית, הנעליים שלך ישלימו את המראה שלך. ריכזנו כמה טיפים לנעלי כלה לחתונה.

נעלי כלה – כך תבחרו נכון

אחד הטיפים החשובים ביותר עבור נעליים לכלה, הוא לוודא שאתם משקיעים בזוג האיכותי ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם. יש המון מותגי נעלי כלה שמתמחים בהכנת נעלי כלה למזכרת שאפשר ללבוש כל היום – מותגים כמו שרלוט מילס, אמי לונדון, פרייה רוז, רייצ'ל סימפסון ועוד.

אם יש לכם תקציב נמוך יותר, Rainbow Club ו- Paradox London יוצרים נעלי כלה בטווח מחירים נמוך יותר.

היצמדי לגובה שלך

אם את אף פעם לא נועלת נעלי עקב גבוהות, החתונה שלך זה לא הזמן לנסות אותן. נעלי כלה, מגיעות במגוון גבהים שונים כך שתוכל למצוא בקלות זוג שנוח לך איתו. וודאי שאת בוחרת בזוג קל ונוח להליכה – יום החתונה שלך כרוך בהסתובבות והליכה רבה.

זוג נעלי כלה כגיבוי

אולי תאהבי את נעלי החתונה שלך יותר מכל דבר אחר בעולם – אבל עדיין משתלם להחזיק זוג כגיבוי. פנקי את עצמך עם כמה זוגות נעלי עקב לכלות, כך שלמקרה הצורך, תוכלו להחליף את נעלי החתונה שלך בנוחות ויפות יותר.

תחשבי על הזמן בשנה

יש לך רצון לקנות זוג עקבים עדינים עם רצועות, אבל יש לך תאריך חתונה בדצמבר? היי פרקטית. תחשבי באיזה מזג אוויר את צפויה להיתקל ביום חתונתך כדי שתוכלו להיות בטוחה שאת בוחרת את סגנון הנעל הנכון והמתאים ביותר ליום הכי חשוב בחיים שלך.