יום גיבוש – למה הוא חשוב?

יום הגיבוש הוא אירוע חשוב לחברה. זה היום  בו העובדים  מתכנסים ביחד. זה יכול להיות רגע לחיות מחדש את העבר, וגם הזדמנות להסתכל קדימה אל העתיד. כל זה עם אוכל וכיבוד, בשביל שכולם ירגישו רגועים ומאושרים.

יום גיבוש הוא יום שבו צוות של אנשים, שעובדים ביחד באותה חברה, עובדים יחד על אותו פרויקט. נפגשים וזה נעשה מתוך כוונה לשפר את התקשורת ושיתוף הפעולה. זה יכול להיות אירוע המורכב מסדרה של פעילויות שנועדו לביצוע על ידי יחידים, צוותים או קבוצות

יום גיבוש יכול לשמש להעלאת רעיונות למוצרים או שירותים חדשים, קמפיינים שיווקיים חדשים או קמפיינים חדשים למוצרים ושירותים קיימים. יום גיבוש יכול לשמש גם לסיעור מוחות מה הצעדים הבאים צריכים להיות על מנת להשיג מטרה מסוימת.

יום גיבוש בתל אביב לעובדים הוא דרך מצוינת לבלות עם הקולגות שלך. זו הזדמנות לחלוק בדיחות ולראות מה הם מתכננים, לשאול אותם שאלות על העבודה שלהם או לבקש מהם לשתף כמה מהדברים האהובים עליהם בעבודה.

עובדים אוהבים ימי גיבוש שהחברה מארגנת להם

תפיסה והתנהגות של עובד יכולות להיקבע על פי תרבות החברה. עם זאת, על מנת ליצור סביבת עבודה מהנה, חברות צריכות לעיתים לשנות את התרבות שלהן. עוזרים לך לשמור על העובדים מאושרים ומעורבים יותר. 

עובד ישמח יותר כאשר הוא/היא יקבל הודעה מהחברה על יום גיבוש. לפי מחקר שנערך בחו"ל, 71% מהעובדים מרגישים שמקום העבודה שלהם משעמם והם היו רוצים לבדר. החברות שיכולות לספק בידור לעובדיהן הן אלו שמסוגלות לעשות זאת בצורה לא גוזלת זמן או יקרה מדי. על כן יום גיבוש יכול בהחלט לענות על הצרכים האלה ולספק את מה שהעובדים זקוקים לו.

>לרעיונות נוספים אודות ימי גיבוש בקרו באתר tlvshow