אירוח בקיבוצים בצפון

אם אתם רוצים חווית אירוח קצת אחרת תוכלו ליהנות מנופש באחד מהקיבוצים בצפון הארץ.

קיבוצים בצפון מציעים שלל פעילויות לילדים ולמשפחות, לזוגות או לקבוצות. לא משנה מתי אם זה בחורף, סתיו, אביב או קיץ תוכלו ליהנות מכל מה שיש לקיבוץ להציע.

בין הקיבוצים בצפון נמנים הקיבוצים הבאים: קיבוץ איילת השחר, קיבוץ דן, קיבוץ מורן, קיבוץ דפנה, קיבוץ אורטל, קיבוץ יפתח, קיבוץ הגושרים ועוד המון קיבוצים שחלקם מוכרים יותר וחלקם פחות.

לכל קיבוץ יש את החזון והייחודיות שלו. בכל קיבוץ כזה תוכלו למצוא מה לעשות. אך החוכמה היא לבחור בקיבוץ שמדבר אליכם על מנת ליצור נופש מושלם.

אירוח גלילי בקיבוצים בצפון

בקיבוצים בצפון הארץ תמצאו אירוח גלילי כמיטב המסורת. חלק מהקיבוצים מציעים מגוון חדרי אירוח שונים שמתאימים להרכבים שונים. ישנם קיבוצים שמציעים מלונות ספא לזוגות בלבד, בעוד קיבוצים אחרים מציעים חדרי אירוח למשפחות לצד מתקנים שניתן להשתמש בהם כגון: ספא, סאונה, חדר כושר, בריכה, ג’ימבורי לילדים ועוד.

חלק ממקומות האירוח גם מגישים ארוחת בוקר טרייה וטעימה. אם מדובר בקיבוץ טבעוני תוכלו ליהנות מחביתה על בסיס קמח עדשים או קמח חומוס. בקיבוצים שמגישים הכל תוכלו ליהנות מחביתה טעימה לצד לחם ומתבלים טעימים.

איך לבחור חדר אירוח

לפני שאתם סוגרים על חופשה, בבואכם לבחור חדר אירוח בקיבוצים בצפון שימו לב שאתם מתייחסים לדברים הבאים לפני ביצוע הזמנה

בחירת מקום – שימו לב שאתם בוחרים בקיבוץ שנוח לכם להגיע אליו פיסית. אם אתם מתניידים ברכב – תוכלו לבחור מקום מרוחק. אך אם אתם מגיעים באוטובוס או תחבורה ציבורית, בחרו קיבוץ שקל להגיע אליו ששוכן ליד אחת הערים המרכזיות.

חדרי אירוח – שימו לב לחדרי האירוח שמציעים לכם: יש מגוון סוגים וגדלים – הכל כמובן תלוי בהרכב ובתקציב שלכם.

ביקורות – אל תשכחו לקרוא ביקורות של מבקרים שביקרו בעבר במלון או בריזורט – קריאת ביקורות והמלצות תחסוך מכם עוגמת נפש.

ועוד.