שולחן טניס
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

שולחן טניס

כיום, בעידן כה מודרני ומפותח, הדור הצעיר זונח את הפעילות הגופנית ומסתפק בהפעלת אצבעות הידיים, במשחק מול המחשב, בזיפזופ בערוצי הטלוויזיה או בשליחת הודעות טקסט באמצעות הטלפון הנייד. בכדי למנוע מצב של ניוון והיווצרות של מחלות כתוצאה מאכילה לא מבוקרת מול הטלוויזיה, יחד עם חוסר פעילות, חשוב להציע לילדים ולנוער פעילויות מעניינות ומגרות. אחת הפעולות יכולה להיות משחק פינג פונג באמצעות שולחן טניס מקצועי. מבחר שולחנות הטניס הוא גדול, כך שיש לכם אפשרות לבחור בין שולחן טניס קומפקטי ונייד שתוכלו למקם אפילו בסלון הבית הפרטי שלכם לבין שולחן טניס רחב ממדים ויציב יותר עבור החצר האחורית.

פעילות גופנית

משחק מול יריב אנרגטי יכול להיות מאוד מאתגר וקשה, אך יחד עם זאת יאפשר לכל אחד מכם ליהנות מפעילות גופנית יוצאת דופן, לשרוף קלוריות ולעצב את הגוף. במהלך המשחק השחקנים מפעילים את כל האיברים בגוף, מה שמחזק את היציבות ומגן על עמוד השדרה. ברכישת שולחנות טניס, יש לוודא כי הדגם מתאים לכם מכל בחינה, אם בגובה, ברוחב וכן ביציבות שלו ובפלדה ממנה הוא מיוצר. במידה ואתם חושקים למקם את השולחן בחצר הבית, שם לבטח תהיה לחות במהלך הלילה, למרות שהשולחן יהיה תחת סככה וכמובן שמש במהלך היום שעלולה לעשות נזק באמצעות קרניה החזקות, שימו לב כי השולחן עשוי מפלדת אל חלד, כלומר פלדה מגולוונת שתמנע חלודה.

טניס שולחן כמשחק אולימפי

טניס שולחן הוא משחק מאוד פופולארי בכל העולם, לכן קיימים דגמים רבים של שולחנות, אשר אינם נועדו רק לשימוש ביתי, אלא עבור אולמות גדולים ומשחקים אולימפיים בכל העולם. ככל שהשולחן יותר מאסיבי ויש לו אפשרויות רבות יותר, כך הוא מכוון לשימוש יותר מקצועי. כמו כן, שולחן טניס מופיע בדרך כלל בקאנטרי קלאב או בבריכות שחייה ציבוריות, אך כעת ניתן למצוא אותו גם בצימרים ובתי מלון. בעלי הצימרים מוסיפים אטרקציות מהנות ומושכים את הקהל באמצעותם. אין ספק כי זה קריטריון מאוד חשוב בבחירת הצימר או המלון בו אתם בוחרים להתארח. אומנם השקט והמנוחה הם אלו אותם אנחנו מחפשים בחופש, אך אחרי מספר שעות ללא מעש, יש רצון להפעיל את הגוף ולצאת מהאזור הנוח. כדי ליהנות מהחוויה בצורה הטובה ביותר, יש לרכוש שולחן טניס מקצועי הנמכר על ידי חברה אמינה, שתבטיח לכם מוצר איכותי בעל אריכות חיים ארוכה.

 

Share this post