3 סיבות ללכת על יום כיף בספא

בכל הנוגע לפינוק הגוף והנפש, אחת האופציות המבוקשות ביותר כיום הוא יום כיף בספא. יום כיף בספא, הוא יום אהוב במיוחד על יחידים, קבוצות וזוגות, והוא כולל שלל פינוקים ואטרקציות כגון: עיסויים, טיפולי פנים וגוף, בילוי בחדר כושר, מניקור פדיקור, טיפוח ועיצוב השיער ועוד. על מנת שתוכלו לבחור נכון, הכנו לכם 3 סיבות שבגינן שווה ללכת ליום כיף בספא

טיפול עשרת אלפים

הסיבה הראשונה וכנראה גם העיקרית לבחירת יום כיף בספא הוא הטיפול הכולל שניתן לקבל ביום מסוג זה. כאשר אנו בוחרים יום כיף בספא, אנחנו יכולים ליהנות לא רק מעיסוי, אלא משלל חוויות מטפחות שמעשירות את הגוף והנפש. ביום כיף בספא, ניתן לטבול בג'קוזי, בסאונה ובבריכה, לקבל טיפולי מניקור ופדיקור, עיסוי מקצועי בסגנונות שונים, ניתן לטפח את הגוף בטיפולי פילינג ולצאת עם תסרוקת מהממת מהמספרה שנמצאת בדרך כלל בספא. יום זה מרענן את גופינו ומשמש מעיין טיפול עשרת אלפים לגוף, שמוציא אותנו רעננים, מטופחים וחדשים.

מידע נוסף תמצאו באתר של ארמאנני – ספא באשדוד.

חוויה מקרבת

החוויה של יום כיף בספא היא חלק אינטגרלי וחשוב מיום כיף שכזה. לימי כיף מגיעים קבוצות חברים וחברות, משפחות וזוגות. המטרה של יום הכיף, מלבד הרצון להטיב עם הגוף, הוא גם לחוות חוויה כיפית, מגבשת ורומנטית לזוגות שמגיעים ליום כיף מסוג זה. במכוני ספא איכותיים ניתן להתחיל את היום עם ארוחת בוקר במקום או לסיים אותו בארוחת צהריים איכותית.

מתנה מושלמת לימים מיוחדים

ימי כיף בספא יכולה להיות מתנה משמחת במיוחד, ולכן זאת הסיבה  השלישית והכיפית ביותר – בעיקר כאשר אנחנו האדם שמקבל את יום הכיף במתנה. יום כיף בספא הינו פתרון מושלם ויצירתי למתנה המאפשרת בילוי זוגי או קבוצתי בספא לכבוד יום הולדת, יום נישואים, מסיבת רווקות ועוד. מתנה מסוג זה היא לא רק מחווה מדהימה, אלא הזדמנות לצאת ליום כיפי במיוחד עם האדם שקיבל את המתנה. בנוסף, ניתן לפתוח את היום בארוחת בוקר חגיגית ומפנקת בה ניתן לתת מתנה קטנה וסמלית לאדם לו אתם חוגגים.

יום כיף בספא – תמיד כדאי

לסיכום נאמר, שלא משנה מה יהיו סיבותיכם, יום כיף בספא יכול להיות מסורת מדהימה שמתבצעת בכל חודש, ובלי קשר לאירועים או סיבות מיוחדות. ביום זה תוכלו לרענן את גופכם, לחדש אנרגיות, לטפח את הגוף, ולהבין כי אתם צריכים גם הנאות בחיים שיפיגו מתחים ויסייעו לכם מאד.