אטרקציות לבת מצווה
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

איך להשוות מחירים בין ספקי אטרקציות לבת מצווה?

אם אתם מתכננים אירוע בת מצווה בקרוב, ורוצים לבחור כמה אטרקציות לבת מצווה אשר ישדרגו את המסיבה ויהפכו את האירוע למהנה יותר, במיוחד עבור הצעירים שיהיו באירוע, הגעתם אל המקום הנכון. היום ניתן למצוא מגוון רחב של ספקים בתחום של אטרקציות לבת מצווה, חלקם מקצועיים יותר, וחלקם פחות, חלקם יקרים יותר, וחלקם פחות. לכן, לפני שאתם בוחרים אטרקציות לאירוע הקרוב שלכם כדאי מאוד שתבצעו השוואת מחירים נכונה ותדעו כיצד לבחור אטרקציות אשר ישדרגו את האירוע שלכם מבלי לגרום לכם להוציא לשם כך סכומי כסף גבוהים מידי.

המלצות מחברים או בני משפחה קרובים

ברגע שתתחילו לחפש אטרקציות לבת מצווה תמצאו את עצמכם עם רשימה ארוכה מאוד של ספקים שונים בתחום ולכן לפני שאתם מתחילים לבחור אחד מהם, אתם יכולים לצמצם את הרשימה בצורה טובה דרך המלצות מחברים או בני משפחה קרובים שאתם סומכים עליהם ועל שיקול הדעת שלהם.

לכן, התחילו קודם כל בשיחות טלפון לחברים או בני משפחה קרובים וקבלו מהם המלצות על אטרקציות שהם שילבו באירועים האחרונים שלהם, כך שתוכלו לצמצם את הרשימה באופן מהותי ומשמעותי ולמצוא כמה המלצות לבעלי מקצוע בתחום ולאטרקציות כדאיות מהן תוכלו לבצע את הבחירה בקלות רבה יותר.

הזול ביותר, הוא לא תמיד המשתלם ביותר

רבים נוטים לחפש אטרקציות במחירים הזולים ביותר, ולעיתים מתפתים כל כך אחר מחיר זול שהם בכלל לא בודקים האם הוא משתלם ומה הוא כולל.

לכן, לפני שאתם בודקים מחירים, בדקו קודם כל את האטרקציות עצמן. רק אחרי שתבדקו לעומק כל אטרקציה, מה היא כוללת, האם היא מתאימה לאירוע שלכם, האם יש הגבלה בזמן או באנשים וכד', רק אז תוכלו לבדוק את המחיר ולדעת האם הוא משתלם או לא. לעיתים תגלו כי עדיף להזמין אטרקציה יקרה יותר, אך משתלמת יותר. למשל, צילומי מגנטים. אתם יכולים לגלות פער מחירים משמעותי שיראה מפתה בתחילה אך במבט מעמיק תגלו כי המחיר הזול מגלם הגבלה בשעות ובמספר צילומים ולא באמת משתלם לכם.

 

Share this post