בגדי ים 2017
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

בגדי ים – הטרנדים החמים של 2017

עכשיו, כשהקיץ עוד מעט כבר כאן, כולנו חושבות על בגד הים שנרצה לקנות. ממש כפי שקורה לגבי כל תחום אחר בחיים, גם כאשר מדברים על בגדי ים ניתן לראות אופנות שמתחלפות כי בכל שנה יש טרנדים אחרים ושונים. לכן, רגע לפני שאת הולכת לקנות לעצמך בגד ים חדש כדאי יהיה לבדוק: מהם למעשה הטרנדים הכי חמים של בגדי ים 2017, האם בגד ים שלם יוכל להתאים לך יותר או אולי דווקא ביקיני? ואם ביקיני, אז מהם הצבעים השולטים ואיזו צורה צריכה להיות לבגד הים כדי שהוא ייראה כמה שיותר טוב? יש מגוון רחב של אפשרויות ולכן בהחלט כדאי לך להשקיע, לבדוק מהם הטרנדים החמים וכך לבחור את מה שהכי מוצא חן בעינייך.

הצבעים הכי יפים שיש

מעבר לשאלת הדוגמה והסגנון, יש גם עניין של צבע וכאן בהחלט נכנס הטעם האישי שלך ולא רק האופנה או הטרנד המקובל. האם מתאימים לך יותר צבעים בהירים? או שאולי דווקא הצבעים הכהים זה מה שיוכל לעשות עימך חסד? קחי בחשבון את האפשרויות השונות ובואי למדוד כמה בגדי ים כי זו הדרך הכי טובה שיש לבחור את מה שבאמת יוכל להחמיא לך. בסופו של דבר המטרה צריכה להיות קניית בגד ים שיהיה גם יפה וגם מחמיא, אז למה את מחכה?

האם בגדי ים כדאי לקנות באינטרנט?

האמת היא שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עוד ועוד נשים שקונות בגדי ים באינטרנט ובהחלט יש לכך כמה יתרונות חשובים. ראשית, את יכולה לחסוך לעצמך זמן והתעסקות ושנית, פעמים רבות זה גם יעלה לך פחות כסף. בנוסף לכך, אם תיקני בגדי ים באינטרנט תוכלי ליהנות מהעובדה שהוא יגיע עד אלייך במשולח, אז למה לא? אם מה שמטריד אותך זה לבחור את הגזרה ואת המידה הנכונה כדאי שתדעי: את יכולה למדוד את בגדי הים שמגיעים אלייך ואם את לא אוהבת אותם תוכלי להחזיר אותם לאתר האינטרנט שממנו רכשת ללא עלויות. בעידן המודרני אפשר לעשות זאת וכך ליהנות מנוחות מרבית, אז למה את מחכה?

 

Share this post