קייטרינג
אפרת הדר

אפרת הדר

אפרת הדר היא מעצבת אירועים במקצועה. היא עוסקת בתחום ההפקות והאירועים עוד במהלך לימודיה במכללת שנקר בפקלטה לעיצוב. אפרת נושמת וחיה את עולם האירועים, והבלוג נכתב לצורך הענקת טיפים ורעיונות לקהל הרחב עבור הפקת אירועים שונים.

איך בוחרים דוכני מזון

החלטתם להשיק מוצר חדש במסגרת אירוע עסקי שאתם מפיקים? אם כך, אתם כנראה צודקים כי אירועים עסקיים יכולים לתרום לא מעט לעסק ברמות שונות. מה שכן, אם אתם עושים אירוע עסקי חשוב מאוד שתעשו כל מה שאפשר כדי שהוא יהיה מוצלח, מקורי וכזה שאנשים יזכרו אותו אחר כך להרבה שנים. משמעות הדברים היא שאם צריכים לא רק לבחור את המוזמנים או את המקום שבו תעשו את האירוע אלא גם את האוכל שיוגש. בשנים האחרונות ניתן לראות שהאופציה של דוכני מזון כובשת את האירועים השונים, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? יש היום דוכני מזון שונים, מגוונים וטעימים במיוחד כך שאין ספק שזה יתאים גם לאירוע העסקי שאתם מתכננים.

גיוון הוא שם המשחק

הדבר הכי חשוב שצריך לשים לב אליו כשרוצים לעשות אירוע ולשכור דוכני מזון זו שאלת הגיוון. העניין הוא שאתם הרי רוצים שכל אחד מהאורחים שלכם ימצא משהו לאכול ולכן חשוב לדאוג:

  • שמי שאוכל צמחוני ימצא מ לאכול
  • שמי שאוכל כשר יוכל להיות רגוע כשהוא בוחר מנות כאלה ואחרות
  • שמי שאלרגי לפרודוקטים מסוימים ימצא אלטרנטיבה

לכן כדאי שתבחרו כמה שיותר דוכני מזון לאירוע הקרוב, בין אם אתם משלבים ירקות, פירות, גבינות או כל דבר אחר. בצורה כזאת תדעו שכל האורחים שלכם ייצאו כמה שיותר מרוצים וזו כמובן המטרה.

כמה תשלמו על דוכני המזון לאירוע?

אין ספק שכל אדם שעושה אירוע עסקי רוצה אומנם לארח בצורה יפה ונדיבה אך כולנו היינו רוצים לעשות זאת מבלי שזה יפגע בכיס שלנו. לכן ברור מדוע גם אתם חוששים משאלת העלויות, כי למה שתשלמו מחירים מופקעים על דוכני המזון לחגיגה הקרובה? ההמלצה שלנו היא לפנות אל כמה חברות שמספקות שירות כזה, לקבל מהן הצעות מחיר מסודרות ולהשוות ביניהן. כדאי שתזכרו שלא תמיד כשחברת קייטרינג כזו או אחרת נותנת לכם הצעת מחיר גבוהה מאוד זה אומר שהאוכל שלה גם יותר טעים. שימו לב, בין היתר, על מה בדיוק אתם משלמים ומה כולל המחיר.

Share this post