דרך מקורית לחגיגת יום הולדת בירושלים

מחפשים רעיונות ליום ההולדת?

שוב אתם מתלבטים איך לחגוג את יום ההולדת שלכם. אם אתם מחפשים אטרקציה מדהימה אל תלכו רחוק מדי במחשבה. אם אתם רוצים לרומם את מצב הרוח של החוגגים, בחרו חדר בריחה אטרקטיבי במיוחד לחגיגת יום ההולדת שלכם. תוכלו למצוא חדרי בריחה בירושלים! זוהי אטרקציה מצוינת ובילוי מעולה עבור כל המשתתפים, כך תשדרגו כל יום הולדת ותוסיפו לו נופך מדליק.

 

אטרקציה שונה וייחודית

כיום רובם חוגגים יום הולדת במסעדה או בבר או בבית כשכל המוזמנים נהנים ממוזיקה, מאוכל ומחברה משותפת, אולם השתתפות בחדר בריחה מהווה אטרקציה שונה וייחודית. לא עוד מסיבה צפויה מראש. לא עוד חוויה מרוקנת מאדרנלין. חדר בריחה הוא דרך מקורית ויצירתית "להעיף את הסכך" של כל המשתתפים ביום ההולדת.

 

שעה של הנאה צרופה

אם חשוב לכם לחגוג יום הולדת חד פעמי וייחודי, חפשו חדר בריחה אטרקטיבי. חדרי הבריחה הם סביב נושא מסוים, ויש לכם שעה שלמה של הנאה צרופה בקרב כל המשתתפים. את החידות בחדר הבריחה תפתרו באמצעות מלאכת מחשבה משותפת. הפעילו דמיון, יצירתיות, חשיבה ואת רוח ההישגיות והתחרותיות שלכם. אין משתתף שלא ייהנה מחדר בריחה שעוסק בנושא מרתק שמשדרג את יום ההולדת פי אלף מונים ומשאיר את כל המוזמנים המומים.

 

חגיגות מיוחדות ביום ההולדת שלכם

יום הולדת הוא יום מיוחד וכדאי לחגוג אותו באופן בלתי נשכח. יש שני סוגים של חדרי בריחות ותוכלו לבחור את סוג החדר המתאים לכם ביותר. יש חדר בריחה נייד ויש חדר בריחה נייח. את החדר הנייד תוכלו להתאים לאווירה שלכם. אם אתם מחפשים חדר בחוץ – במשרד, במגרש או בכל מקום מתחת לכוכבי השמיים, תוכלו לבחור חדר משודרג עם כל החידות והתעלומות. אם תעדיפו חדר קבוע, תגיעו עם כל החוגגים והמשתתפים לחדר עצמו, תינעלו בתוכו אחרי שתבינו את סיפור המסגרת. שימו לב לחידות והפעילו סיעור מוחות משותף כדי לפתור בהצלחה את התעלומה המדוברת. הצטרפו גם אתם לבחירה לא שגרתית – חדר בריחה ליום הולדת כבילוי אטרקטיבי.